Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bacağıma caydanliktan sicak su dökülüyor ama acı hissetmiyorum sonra eteğimi kaldırdığımda bacağımda demir 1 lira büyüklüğünde iki yere su toplandığını görüyorum ve yara eteğime yapışmış oluyor kaldırıyorum ve yüzündeki deri gibi bişey kalkıyor ve su biraz boşalıyor annem dayım felan geliyor yanıma ve ben tekrar bacagima baktığımda iki rekli olan küçük 3 tane yılan görüyorum yani yilanlar derimin altinda suda yüzüyorlar onların hareket ettiklerini hissediyorum çok korkuyorum yardim istiyorum ama kimse yardim etmiyor geçer yilanlar geri bacağının içine girer diyorlar özellikle birisini çok iyi hissediyorum siyah kırmızı renginde ve diğerlerinden daha büyük sonra tekrar bakıyorum ve yılanların 3 ince delikten bacagima geri girdiğini görüyorum lakin o kırmızı siyah olan yılan mavi yeşil olarak giriyor bacagima yine hissediyorum korkum daha da fazlalaşıyor ve yaraların ilk halimden daha kucuk olduğunu görüyorum yani geçmeye başlıyor yaralar

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 14 okuma
23 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Ebru2692 Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 14 okuma
+2 oy
1 yorum 17 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde Meliha Dönmez yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
0 oy
1 yorum 26 okuma
16 Mart Rüya kategorisinde Ysmn_esk Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 6 okuma
+1 oy
1 yorum 18 okuma
8 Mart Rüya kategorisinde DENİZ yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
9 Ocak Rüya kategorisinde Ayşegül yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...