Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
Sevgili yorumcu,
Sürekli eskiden yaşadığım şehirde görüyorum kendimi. Uzun yıllardır ailemle zaman geçirdiğim evdeyim. Her seferinde farklı insanları görüyorum, rüyamda farklı olaylar yaşıyorum ama gördüğüm ev, eşyalar hep aynı. Rüyamda Hep odamda ve salonda bulunuyorum. Eskiden tanığım insanlarla ve o evde zaman geçirdiğim kişilerle ve şimdiki tanıdığım kişilerle şuanki halimleyim. Bu rüyaların nedenleri nedir? Bir gün o evde felaketin oladuğunu denizin yükseldiğini görürken, birgün evin içerisinde yasin-i şefir duasını okuyup kuran-ı kerimi görüyorum. Bunun gibi bir çok şey... bu rüyaların bir inlamı var mı? Bilinç altım yoksa bana bir mesaj mı veriyor anlamadım. Eskiden yaşadığım ev artık bize ait deği, o evi yıllar önce sattık ama kendimi genellikle oradaki evde görüyorum.
Şimdiden teşekkürler, sevgiler

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Evet senin bir parçan orda kalmış ve sana hayatının gidişatına göre mesajlar veriyor. Evdeki her farklılık senin dünyadaki değişimleri yansıtıyor

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 31 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.3k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
+2 oy
0 yorum 8 okuma
4 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
9 Şubat Rüya kategorisinde Zeynep yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
6 Haziran 2018 Rüya kategorisinde İbrahim yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 13 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 7 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Mee yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+1 oy
1 yorum 18 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Mert yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...