Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
En sevdiğim çocukluk arkadaşımla bisiklet ile dik bir yokuştan inerken koltuğu yüksek olduğu için ön frene sert basıp yokuşun bitiminde,dikliğin düze döndüğü sert noktada,başımın ağır bastığını düşünüyorum takla atıp kasık bölümümü veya ayaklarımı acıttım,benden sonraki aile düzgün bir şekilde indi fakat ben takla attım.yokuş ankarada çocukken orda idim,20 yaşında konyaya geldim şuan 30 yaşındayım daha sonra bisikletin dreksyonu kırıldı ve inip elime alıp gittim bu arada diğer arkamdan gelen aileye çaktırmadan acımadı edasında inip yürüyüp gittim,aileyi tanımıyorum....saygılar

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Yaşadığın kötü olaylar karşısında herzaman güçlü duruşunu temsil ediyor. Ve yine işine ilgili yapıcağın bir tercih var aksilikler içinden çıkıp farklı bir planın içinde bulabilirsin kendini bu senin için daha iyi olacak

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 24 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde berivan34 Rüyazede (220 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
26 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
+2 oy
0 yorum 4 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...