Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda dünyayı uzaydan görüyorum ve sonra arkadaş olduğumu sandığım biriyle bir cihaz vasıtasıyla farklı 6 tane , görüntüsü bizim dünyamızla aynı dünyaya geçiş yapıyoruz.  Bunlardan sadece 2 tanesi aklımda kalmış rüyayı göreli uzun zaman oldu ama hala merak ediyorum. Neyse bunlardan birinde ilkel kabileler var ve bunlara gizli kalmaya çalışıyoruz çünkü bizi düşman biliyorlar. Diğer hatırladığım dünya ise zenginlerin ve teknolojinin geliştiği dünya ve sanırsam son dünya bu idi , insanlar azmış ve sapıtmışlar diye bir düşünce vardı aklımda.  Sonra arkadaşımla tartışıyoruz ve aleti istiyor sanırsam dünyamıza geri dönmek istiyordu  . Yorumlarsanız çok sevinirim benim için çok önemli...

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Westworld ü izle kesinlikle

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 9 okuma
8 Mayıs Tabir kategorisinde Kürşad yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (42.1k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
14 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
7 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 32 okuma
+2 oy
1 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
11 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...