Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde
Merhabalar  benim rüyam köyümüzdeki akrabağmın ben dünyada yokkenki eski evinde gece vakti her yer karanlıkken bir şeyden kaçıyorum ama çok karanlık ve ev dışında kaçabilceğim bi yer yoktu o durumda evin açık olan kapıları içi karanlık  ve  ıssızdı sadece biri kapalıydı ve üstünde Türkçe Nas süresi yazıyordu ve Arapça olarak duası yazıyordu rüyada orda bitiyordu. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Korkunun üzerine git inancını yitirme güzel günler yakın
+2 oy
Uzman Yorumcu (32.8k puan)
Merhaba,
İslam inancına göre Metafiziksel varlıkların kötü niyetli olanlarından insanoğlunun kendini koruması için öğretilen duaların başında Felak, nas ve ayetel kürsi duaları gelir. Kapıda nas suresi yazıyorsa girdiğiniz evde kötü niyetli varlıkların olması durumu uzak ihtimal.
Muhtelemen o ev bir sığınak, nas suresi daha çok kem göz ve nazara karşı koruyucudur, çevrenizde negatif enerjili, size kötü niyetli yaklaşan birileri olabilir
Onlara karşı bu duayı okuyabilirsiniz inancınız varsa, ayrıca evinizi sirkeli suyla silmek ve kaya tuzu eritilmiş su ile banyo yapmak da negatif enerjiyi hem sizden hem evinizden uzaklaştırır.
Sevgiler

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
14 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Eda yazdı
+4 oy
2 yorum 20 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde oyir Rüyazede (83 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,814 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 40 okuma
26 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 72 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 26 okuma
13 Ağustos Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (179 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 11 okuma
5 Ağustos Tabir kategorisinde SSDGN Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 31 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

124 Aktif
2 Üye ve 122 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2740
Dün : 17747
Toplam : 9499248
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...