Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde
Merhabalar  benim rüyam köyümüzdeki akrabağmın ben dünyada yokkenki eski evinde gece vakti her yer karanlıkken bir şeyden kaçıyorum ama çok karanlık ve ev dışında kaçabilceğim bi yer yoktu o durumda evin açık olan kapıları içi karanlık  ve  ıssızdı sadece biri kapalıydı ve üstünde Türkçe Nas süresi yazıyordu ve Arapça olarak duası yazıyordu rüyada orda bitiyordu. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

2 Yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Korkunun üzerine git inancını yitirme güzel günler yakın
+2 oy
Uzman Yorumcu (25.4k puan)
Merhaba,
İslam inancına göre Metafiziksel varlıkların kötü niyetli olanlarından insanoğlunun kendini koruması için öğretilen duaların başında Felak, nas ve ayetel kürsi duaları gelir. Kapıda nas suresi yazıyorsa girdiğiniz evde kötü niyetli varlıkların olması durumu uzak ihtimal.
Muhtelemen o ev bir sığınak, nas suresi daha çok kem göz ve nazara karşı koruyucudur, çevrenizde negatif enerjili, size kötü niyetli yaklaşan birileri olabilir
Onlara karşı bu duayı okuyabilirsiniz inancınız varsa, ayrıca evinizi sirkeli suyla silmek ve kaya tuzu eritilmiş su ile banyo yapmak da negatif enerjiyi hem sizden hem evinizden uzaklaştırır.
Sevgiler

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
14 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Eda yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
26 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 58 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 12 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde yorumcubilge Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 7 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Mee yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
4 Mayıs Rüya kategorisinde Elif yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
29 Nisan Rüya kategorisinde Hatice yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (34 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...