Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde
Merhabalar benim rüyamda öğlene doğru balkondayken bir kız görmemle başlıyor. Eve kapıdan girmeden orda kızı görünce bir anda yok olup aşağıda beliriyor bende sen nesin ne tür bi varlıksın diyorum. Cevap gelmiyor. Daha sonra evde yerde toprak gibi gübre tepecikleri aniden beliriyor ve evdeki kedimin ırkında daha iri pençeli kahverengi tüylü boynuzlu kediler dolaşmaya başlıyor. Daha sonra o gördüğüm kıza bana yardım edeceksin sebebini biliyorsun diyorum diye söylüyorum oda tamam diyor. Daha sonra bizim o gün kadınlar toplanıyor komşumuzun yanında tanımadığım bir iki kadın geliyor eve ve eliyle işaretleme yapıyor. Diğer insanlar içerde oturuyor. O anda ben kadına sen nasıl bir varlıksın siz insan değilsiniz diyorum cinnisiniz diyorum. Daha sonra hemen içeri geçip oturuyorum orda ayet el kürsi okuyunca yandaki kadının gülüp kustuğunu görüyorum ve ağzından dışkı parçaları akıyor sonra diğer kadın annemin yanına hızlıca koşarken lavabonun orda yakalıyorum annemi Boğazlayacakmış gibi yürürken besmele çekiyorum ve kadın çarpılmış gibi kitleniyor rüya orda bitiyor yorumlarsanız sevinirim daha kimse bu rüyaya cevap veremedi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 11 okuma
10 Mart Rüya kategorisinde Samet yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
+5 oy
1 yorum 13 okuma
+3 oy
1 yorum 32 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde serdar yazdı
+3 oy
2 yorum 12 okuma
14 Mayıs Rüya kategorisinde Ebru Dönmez Rüyazede (130 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde zeynel yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
22 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Bilal mert yazdı
+3 oy
0 yorum 35 okuma
28 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Esraa Rüyakar (602 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 15 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde Beytullah yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...