Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Merhabalar eski sevgilim yani kız arkadaşım yanında bir eklekle beraber yüksek bir apartmanda oturuyoruz çatıdan çocuk atlarım ben bişey olmaz diyor atlıyor tepe üstü düşüp ölüyor sonra sevgilim bana sende atla bişey olmaz diyor atlamıyorum bende sonra kendisi atlıyor hiç bişey olmadan geliyor
Bu arada kendimi lüks bir teknede buluyorum
Tekneyle her yeri geziyorum kalabalık sonra tekne güzel bir yere gidiyor Harika doğa ada gibi biyer yemyeşil deniz kum güneş

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Dönüm npktasındasın hayatını yapıcağın bir tercihe değiştirmek üzeresin kararını iyi düşün

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 2 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde İbrahim yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
30 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde ygmrrr_35 Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 72 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...