Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sorunlar yaşadiğim eşimin başka biri ile evleneceğini öğreniyorum yüzüğü buluyorum ona evlenme teklifi edeceğini söylüyor bana ve ben bunu kabul ediyorum ve barişiyoruz hem kabul ediyorum hem barışıyoruz.

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
Katı duvarların var ve bunlardan en önemlisini ayrıca sana zararı olan seni kendine içine tutsak ettiği bu duvarı yıkıyorsun büyük bir rahatlama yaşıyacaksı

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 11 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
27 Mart Rüya kategorisinde erol senkurt Rüyazede (150 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
4 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
+1 oy
1 yorum 7 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
15 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Nazan yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
26 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...