Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda eski işyerimin ofisine gitmiştim. Ben ofiste çalışmıyordum gerçek hayatta ofise yalnızca evrak işleri, işten çıkarken falan giderdim. Neyse rüyamda ofisten çıkarken eski müdürümü görüyorum, yanında bir kız var. Görmezlikten gelip yanından geçerken bana selam veriyor. Napıyosun, nerelerdesin falan diye soruyor. Ben de işten çıktım işte diyorum. Sonra masa görüyorum, 3ümüz oturuyoruz. Bana neden işten çıktığımı soruyor. Ben de aldığım maaşın çok az olduğunu, o miktarla ayı geçiremediğimi söylüyorum. İşte aldığım para elbise almama bile yetmiyor dediğimde, şaşırıyor. Neden elbiseye o kadar para harcıyorsun diye soruyor, işten çıkarak yalnış yaptığımı söylüyor. Ama ben giyimime öyle fazla para harcayan biri değilim. İki pantolon, 3 gömlekle kışı geçirdim, yani suçluluk duyduğum bir konu değil diye söylüyorum. Yanındakı kız da sorular soruyor, işte eğitim ne filan.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 39 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
26 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
8 saat önce Rüya kategorisinde erhan yazdı
+6 oy
3 yorum 16 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Çiçek yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
3 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Pelin yazdı
+5 oy
1 yorum 111 okuma
1 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Türkan yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
+2 oy
2 yorum 26 okuma
8 Mayıs Durugörü kategorisinde KumKum Rüyazede (438 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...