Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
İyi günler..
Evimde ailem ile otururken net hatırlamıyorum öleceğimi hissettim ve çok süre geçmeden önce öldüm fakat ruhum hala ortada geziyor insanlar ağlıyor beni görüyor konuşuyor ben onlarla konuşuyorum aynı zamanda üzülmeyin diye teselli ediyorum. Sonrasında rahmetli babam benim tabutum başında ağlıyor ve benim bedenimi yikayana yardım ediyor ama hiç konuşmuyor oturuyor sadece ağlıyor ama gözyaşı yok üzüntü içerisinde sadece. Fakat hala ve hala ruhum ortada normal insanmişcasina dolaşıyor yemek içmek vs yapıyorum annem hayatta halen onun yanına gidiyorum ağlama diyorum o beni duyuyor cevap veriyor. babama gidiyorum fakat ona bişey demiyorum sadece bakiyorum desem de cevap vermiyor konuşmuyor benimle hiç bakıyor sadece üzüntü acı dolu gözleriyle.. yorumlarsaniz çok sevinirim çok teşekkür ederim şimdiden...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 10 okuma
17 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
25 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Cihad yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Mervenur yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
17 Nisan Rüya kategorisinde Simtafa Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Dukan yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
1 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
19 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 9 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...