Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
rüyamda eski okuluma gidip okuduğum sınıfları ziyaret etmek istiyorum fakat sınıfımı karıştırdığımı sonradan fark ediyorum ve girdiğim sınıfın birinde tanımadığım gençler oturuyor .Sınıfta hulusi akar ve başka paşalar da var birde hoşlandığım kız oturuyor ve bana gülümsüyor  ama sınıf benim sınıfım değil de hayali bir sınıf
yaşım 19
SİZE ZAHMET ARKADAŞLAR

1 yorum

0 oy
Uzman Yorumcu (22.6k puan)
 
En İyi Yorum
Geleceğini hiç tasarlamadığın ve hayal edemediğin biçimde güzel şekillenecek, sevgiden vazgeçme :)

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 25 okuma
+1 oy
1 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
+1 oy
1 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 1 okuma
+3 oy
1 yorum 16 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde halidbinwelid Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
7 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Buse yazdı
+5 oy
1 yorum 30 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde lazydrummer yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...