Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
83 okuma
Rüya kategorisinde  
Rüyam genel olarak evim iş yerim ve ev iş yeri arasındaki yolda geçiyor. İş yerimi birilerine teslim edip arkadaşla.buluşmak için gece saat 10 sıralarında çıkıyorum ve arkadaşımla buluşmayı evin yolunu tutuyorum fakat yolda başım dönmeye ellerim ayaklarım uyuşmayan başlıyor gözlerim kararıyor Bi anda cinler benimle uğraşmaya başlıyor ve yoldan geçen Bi aile beni bir koltuğa oturtup sürekli besmele çektiriyor kısa süreli Biraz düzeliyorum iş yerime gidip millete yaşadığım durumu anlatıyorum sonra iş yerinden tanımadığım birisiyle çıkıyoruz ve eve giderken fenalaşıyorum cinlerden kaynaklı yanımdaki kişiye annemi aramasını ve acilen Kuran-ı kerim getirmesini istiyorum ilk başta annemi tanıyamıyorum sonra Kuran-ı kerimi elime alınca hemen düzenliyorum ve sonra iş yerinden tanıdık bi kadın bana yardımcı oluyo dualar falan okuyor cinlerle iletişim kuruyo sonra bana Bi kağıt gibi bişe veriyor kuran gibi rahatlatıyor beni bu kağıt sonra ben kuranı Bi köşede kağıdında başka Bi köşede unutuyorum bana çok uzak oldukları Bi zamanda cinler yine uğraşıyor ama öyle böyle değil ölecek gibi oluyorum hiç bişe yapamıyorum o kadına ulaşmaya çalışıyorum olmuyor ulaşamıyorum o sırada cinlerle iletişim kuruyorum elimde Bi eşyayla neden benimle uğraştıklarını soruyorum ve elimdeki eşyanın onların olduğunu onu yerine koymadığım için uğraştıklarını söylüyorlar sonra rüya değişiyor başka rüyaya geçiyorum evde oluyorum annem telefonunu evde unutmuş oluyo ve uyanıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
Likya Rüya Bilgesi (368k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bu tarz rüyalar pek iyiye yorulmaz. Fazla araştırmamak ve üzerinden düşünmek iyi değildir. Hatta tamamen unutmanız gerekir. Ama Kuran'ı Kerim görmeniz hayırdır. Bir beladan son anda kurtulacağınızı hissetim. Bol bol dua okuyun. Rüyanızı aklınıza getirmemenizi tavsiye ederim.

Hayırlara vesile olsun.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 185 okuma
Gayenaz 2 Ocak Rüya kategorisinde Gayenaz Rüyazede (517 puan)   yazdı
+1 oy
5 yorum 11 okuma
mustafaharputi 3 gün önce Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)   yazdı
+1 oy
5 yorum 14 okuma
+2 oy
0 yorum 50 okuma
13 Mart 2019 Rüya kategorisinde Onur   yazdı
+1 oy
5 yorum 8 okuma
mustafaharputi 5 gün önce Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)   yazdı
+2 oy
9 yorum 11 okuma
mustafaharputi 22 Haziran Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 44 okuma
Smia 26 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyazede (523 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 94 okuma
31 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Onur   yazdı
+6 oy
0 yorum 52 okuma
+1 oy
5 yorum 9 okuma
mustafaharputi 6 gün önce Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)   yazdı
+4 oy
17 yorum 24 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

80k yorum

26.2k düş-ünce

4.3k üye

57 Aktif
2 Üye ve 55 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 25576
Dün : 24116
Toplam : 16997984
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 782 e
  2. Karga Karga - 145 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 64 e
  4. ~Angel~ ~Angel~ - 36 e
  5. Hypnos Hypnos - 29 e
  6. Ruyaninmeali Ruyaninmeali - 26 e
  7. eirene eirene - 23 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...