Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyam genel olarak evim iş yerim ve ev iş yeri arasındaki yolda geçiyor. İş yerimi birilerine teslim edip arkadaşla.buluşmak için gece saat 10 sıralarında çıkıyorum ve arkadaşımla buluşmayı evin yolunu tutuyorum fakat yolda başım dönmeye ellerim ayaklarım uyuşmayan başlıyor gözlerim kararıyor Bi anda cinler benimle uğraşmaya başlıyor ve yoldan geçen Bi aile beni bir koltuğa oturtup sürekli besmele çektiriyor kısa süreli Biraz düzeliyorum iş yerime gidip millete yaşadığım durumu anlatıyorum sonra iş yerinden tanımadığım birisiyle çıkıyoruz ve eve giderken fenalaşıyorum cinlerden kaynaklı yanımdaki kişiye annemi aramasını ve acilen Kuran-ı kerim getirmesini istiyorum ilk başta annemi tanıyamıyorum sonra Kuran-ı kerimi elime alınca hemen düzenliyorum ve sonra iş yerinden tanıdık bi kadın bana yardımcı oluyo dualar falan okuyor cinlerle iletişim kuruyo sonra bana Bi kağıt gibi bişe veriyor kuran gibi rahatlatıyor beni bu kağıt sonra ben kuranı Bi köşede kağıdında başka Bi köşede unutuyorum bana çok uzak oldukları Bi zamanda cinler yine uğraşıyor ama öyle böyle değil ölecek gibi oluyorum hiç bişe yapamıyorum o kadına ulaşmaya çalışıyorum olmuyor ulaşamıyorum o sırada cinlerle iletişim kuruyorum elimde Bi eşyayla neden benimle uğraştıklarını soruyorum ve elimdeki eşyanın onların olduğunu onu yerine koymadığım için uğraştıklarını söylüyorlar sonra rüya değişiyor başka rüyaya geçiyorum evde oluyorum annem telefonunu evde unutmuş oluyo ve uyanıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
+2 oy
1 yorum 14 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde serdar yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Sena yazdı
+2 oy
0 yorum 4 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde zeynel yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
22 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Bilal mert yazdı
+3 oy
0 yorum 35 okuma
28 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Esraa Rüyakar (563 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...