Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+1 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda annem ölmüş olan dayımın öteki tarafta evlenip evlenmediğini anlamak için bunu cinlere sorma kararı alıyo ve farklı renklerde lastik tokalar alıp benim yatağıma koyuyor tokaların altında ise üç madde yazı yazıyor hangi dilde ne olduğunu hatırlamıyorum ve bunu annem daha önce de yapmış, diyo ki eğer duayı okuyup tokaları birbirine karıştırdıktan sonra aynı renkteki tokalar iç içe geçerse evlenmiştir diyo. Annem tam o tokalarla uğraşırken yatağımın altına bi yazı gözüme takılıyor evlenmekle ilgili bir şeyler yazıyo anne bu daha önce yoktu dur derken bu sefer yatağımın üzerinde şekiller ve yazılar belirmeye başlıyo al işte musallat ettin bize onları diye anneme bağırırken kapıyı açıp odadan çıkmaya çalışıyorum ama kapı açılmıyor çığlık atmaya başlıyorum çok uzun ve çok şiddetli bi şekilde çığlık atarken kapı açılıyo ve ordan bi çocuk hızlı bi şekilde bana yaklaşıyo yanaklarından tutup savuruyorum onu daha sonra da uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 32 okuma
0 oy
0 yorum 17 okuma
10 Mart Rüya kategorisinde Samet yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
+7 oy
1 yorum 47 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
18 Ocak Rüya kategorisinde Murat yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Sena yazdı
+5 oy
2 yorum 49 okuma
11 Temmuz Rüya kategorisinde kuzgun Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
+1 oy
0 yorum 46 okuma
15 Şubat Rüya kategorisinde Onur yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

51 Aktif
3 Üye ve 48 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3479
Dün : 19880
Toplam : 8831295
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 136 e
  2. Rüya Tabircisi - 45 e
  3. sonsuz - 30 e
  4. Liz - 25 e
  5. Asude Makbule Uysal - 17 e
  6. Karga - 14 e
  7. Simge - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...