Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda annem ölmüş olan dayımın öteki tarafta evlenip evlenmediğini anlamak için bunu cinlere sorma kararı alıyo ve farklı renklerde lastik tokalar alıp benim yatağıma koyuyor tokaların altında ise üç madde yazı yazıyor hangi dilde ne olduğunu hatırlamıyorum ve bunu annem daha önce de yapmış, diyo ki eğer duayı okuyup tokaları birbirine karıştırdıktan sonra aynı renkteki tokalar iç içe geçerse evlenmiştir diyo. Annem tam o tokalarla uğraşırken yatağımın altına bi yazı gözüme takılıyor evlenmekle ilgili bir şeyler yazıyo anne bu daha önce yoktu dur derken bu sefer yatağımın üzerinde şekiller ve yazılar belirmeye başlıyo al işte musallat ettin bize onları diye anneme bağırırken kapıyı açıp odadan çıkmaya çalışıyorum ama kapı açılmıyor çığlık atmaya başlıyorum çok uzun ve çok şiddetli bi şekilde çığlık atarken kapı açılıyo ve ordan bi çocuk hızlı bi şekilde bana yaklaşıyo yanaklarından tutup savuruyorum onu daha sonra da uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 11 okuma
10 Mart Rüya kategorisinde Samet yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Eylüll yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
18 Ocak Rüya kategorisinde Murat yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Sena yazdı
0 oy
0 yorum 40 okuma
15 Şubat Rüya kategorisinde Onur yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
4 Şubat Rüya kategorisinde Gülistan manaz yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...