Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda kızım hazırladığım sofranın üzerinde oturuyordu ve sofranin etrafında bir sürü ölü fare vardi sonra kizimin çok mutsuz olduğunu farkettim ona hadi yemeğini ye dedim o da kaşığı aldı ve daha ağzına götürürken kaşığın üstünde ölü fare gördüm sonra ağzına yaklastirinca onun çok güzel ama ölü bir kuş yavrusu olduğunu farkettim sonra onu uyardım o da tamam anne ben bunu atayım dedi

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (22.6k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
kızınıza güzel bir gelecek hazırlıyorsunuz fakat onun hayatının akışı tasarladığınız gibi gitmeyebilir ,biraz risk almayı seven cesur bir kız olacak ,başını belaya sokmaya meyilli oluşu sizi huzursuz hissettirsede kızınız kötü deneyim sahip olmaktan kokmayacak fakat sizi dinleyerek biraz daha sakin yaşamaya karar verecek

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 19 okuma
+1 oy
1 yorum 20 okuma
29 Mart Rüya kategorisinde Mira yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
+1 oy
0 yorum 21 okuma
19 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...