Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
26 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (205k puan)  
Merhaba herkese :)
Rüyamda yanımda birileri var ama kim bilmiyorum polisler yolda gidiyordu 4 kişilerdi galiba daha sonra bir tane polis diğer polise ilk yumruk attı,sonra bir şey daha yaptı,sonra da çekip vurdu ve polisi öldürdü. Polis yerde yüzüstü kaldı. Ben ve yanımdakiler ağzımız açık izledik. Daha sonra diğer vuran polisin açıklamasını gördüm internette tam o anda. Sigara içiyordu,kırmızı ışıkta geçti bende öldürdüm dedi. Herkes bu polise mesleğinde kendi arkadaşına bile böyle kurallara uyan birisi falan olarak düşündü. Öldüren kişi kadın polisti. Ölen polis erkekti. Normalde polisler dışarıda giderken uzakta görünüyorlardı ama kadın polisin zarar verdiği yerler tam karşımızda oldu çok net gördük. İzledik o anı. Ama kan görmedim. Polis ağzı açık öldü.
Genellikle rüyalarımı sonradan hatırlamaya başladım bu rüyamı da öyle yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
polisler hem güvende olmayı hemde endişe ve kaygıları gösterirler rüyada ki duruma göre değişkenlik olabilir. ancak 4 polisin olduğu yer aslında güvenli bir durumu gösterir eğer bir tutuklama yada baskın yoksa burada muhtemelen aynı konu fikir düşünce yada  resmi yönü olan bir durumda  iki kişinin tes düştüğünü gösteriyor muhtemlen kendinden kurallarından yada ahlaki değerlerinden sorumluluklarından ödün vermeyen birisi var o kişilerin içinde önce uyarıyor ancak sanki sonra gereksiz bi şekilde yada rüyaya yansımayan bir durumun olması sebebiyle bu kişiyle alakalı ilişki bağ yada herhangi bir konuyu kesip atıyor ve muhtemelen bunada açıklama gereği duyuyorki sebepleri saymış kendini haklı görme yada haklı çıkarma durumu olabilir. ancak sonuca başka bi şey eklemek gerekebilir bilinçaltı olarak kendi  açından güvenli olması gereken bir ortamda belki güven ve güvensizlik arası bi durum yaşayabilir yada yaşıyor olabilirsin bir zıtlık yada ters düşme var . internetteki açıklamayı görmen bu bilinçaltı durumu daha öne çıkarıyor gibi.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)  
Bilinç altı olması benim için daha iyidir umarım da öyledir. Teşekkür ederim.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 47 okuma
Aylin Öztürk 4 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (321 puan)   yazdı
+4 oy
40 yorum 261 okuma
mustafaharputi 9 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+7 oy
167 yorum 1.6k okuma
mustafaharputi 18 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 13 okuma
geekone3388 2 gün önce Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
+6 oy
1 yorum 66 okuma
+8 oy
40 yorum 159 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...