Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
eski sevgilimden ayrıldıktan 3 4 ay sonra rüyasında gördüğünü öğreniyorum rüyasında ayağımın kırıldığını görmüş ve arkadaşına sormuş nasıl iyi mi diye sadece bunu biliyorum sizce ne olabilir? Konuştuğu biri de var sevgililer mi bilmiyorum beni neden soruyor?

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (17.1k puan)
sonuçta bir geçmişiniz var ve rüyada ayağınızın kırılıdığını  görüyor dolayısıyla merak ediyor sizi .vücudunuzdan bir yerin kırılması hayatınızın gidişatında biraz aksaklıkların olacağını  gösterir

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 1 okuma
+2 oy
0 yorum 3 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde Aylin yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde Ece Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...