Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
eski sevgilimden ayrıldıktan 3 4 ay sonra rüyasında gördüğünü öğreniyorum rüyasında ayağımın kırıldığını görmüş ve arkadaşına sormuş nasıl iyi mi diye sadece bunu biliyorum sizce ne olabilir? Konuştuğu biri de var sevgililer mi bilmiyorum beni neden soruyor?

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
sonuçta bir geçmişiniz var ve rüyada ayağınızın kırılıdığını  görüyor dolayısıyla merak ediyor sizi .vücudunuzdan bir yerin kırılması hayatınızın gidişatında biraz aksaklıkların olacağını  gösterir

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 22 okuma
0 oy
0 yorum 1 okuma
+3 oy
3 yorum 25 okuma
+2 oy
2 yorum 20 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-70 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde Meraklı yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde Aylin yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...