Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
32 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (32 puan)
yeniden etikenlendirildi
Babam okuduğum şehir olan Eskişehir'de onu bulmamı istiyodu. Günlerce onu arıyordum arada unutup başka şeyler yaptığım falan da oluyordu ama en sonunda buluyordum. Babamla görüşmemin sonucunda öğreniyordum ki babam artık daha fazla dayanamadığı için işini bırakmış gelmiş, bir otelde neredeyse ayak işi denilecek işler yapıyordu. Mesleğini iyi seç dedi. Derken tanımadığım bir evde uyumuşum, sonrasında uykumdaki uykumda annemin ağlama seslerini hissettim. ona ait olduğunu anladım. Uykumdan uyandığımda, zemin katta olan ve kapısı cam bu evin, pek perdesi olmayan kutu gibi bir yer olduğunu hissettim. Mahremiyet hissim yoktu. Birileri kapıma doğru geliyordu, saklanmaya çalıştım ama varlığımı hissettiler. Kapım küçücük ittikleri gibi açıldı ve benimle ingilizce konuşmaya başladılar. Birkaçı brezilyalıymış Portekizce ve Fransızca da konuştular. Aralarından down sendromlu bir Brezilyalı bana çok temiz bir kalbimin olduğunu söyledi ve ardından uyandım. Evime dalar gibi girdiler o esnada çok korkutucuydu ancak sonrasında da iltifatlara boğdular beni, anlamlandıramadım

1 yorum

+3 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
şuan geleceğinle ve eğitiminle ilgili endişelerin var ailene karsı bir sorumluluk hissediyorsun ailen senin hep yanında sana inanıp güveniyorlar başarılı olucaksın çok fazla stres içindesin biraz kendini rahatlattığında işlerin kendiliğinden aktığını göreceksin

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 12 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 10 okuma
12 Mart Rüya kategorisinde ismail yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde Sezgi yazdı
+4 oy
2 yorum 15 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Beytullah yazdı
+1 oy
1 yorum 5 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde Deniz (Kız,21) yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Anonim yazdı
+2 oy
1 yorum 29 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (124 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...