Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda arkadaşımla birlikte , tropik bir ada gibi bir yere tatile gitmişiz. Bir ev var antika eşyalar olan ve lüks bir ev , burayı birkaç insanla birlikte paylaşıyoruz. İnsanlar gerçek hayatta hiç görmediğim kişiler ama rüyamda tanıyordum. Arkadaşımla birlikte denize gitmek için hazırlanıyoruz. Gittiğimiz plaj çok sakin bir denizi var. Çok temiz fakat az ilerde başka bir sahil var. Bu sahilde dev dalgalar var. Bir dalga sanki havada asılı kalmış. İçine girersek ölürüz diyorum. Arkadaşım birşey olmaz cankurtaranlar var diyor. Sonra da uyandım. Denize giremedim.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
denize girememen güzel olmuş büyük bir tehlikeden kurtuluyorsun ve bu arada hayatımızda milyonlarca insan görüyoruz ve bilinçaltımız hafızaya alıyor illaki gördüğün insanlardır rüyandakiler,evin durumu ve hali senin özgüven sahibi biri oluduğun ve kendinle barışık hayata olumlu baktığın anlamında.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 8 okuma
30 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
18 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (100 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde desmodus Rüyakar (1.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde magdalena Rüyakar (2k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
+2 oy
0 yorum 9 okuma
13 Mart 2018 Rüya kategorisinde Mine yazdı
+5 oy
0 yorum 33 okuma
+3 oy
1 yorum 63 okuma
0 oy
0 yorum 19 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...