Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde
Sevdiğim adamdan uzun zamandır haber alamıyorum ve rüyamda şu an evli olduğum kişinin annesi ve kızkardeşi ve küçük kızımında yanımda olduğu bir evde oturuyorduk ve sevdiğim adam bana gülümseyerek bakarken ben ona kızıyordum,sonra görümcem kızım ben asansöre binip indik ve arabaya bindik ve sevdiğim kişiyle vapurla benim büyüdüğüm şehre yalovaya gidicektik ve sonra uyandım!

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (13k puan)
sana ulaşmak istiyor ama evli olduğun için buna cesareti yok .eşinin annesi kız kardeşi senin sevdiğin adamı hala istediğini biliyor veya seziyor ,yola çıkmak ise senin karar asamasında oldugun bır dönemi yansıtıyor
Rüyakar tşk ler

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 73 okuma
1 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Alize yazdı
+3 oy
1 yorum 64 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Celil yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
15 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Umut yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
+4 oy
0 yorum 22 okuma
25 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
23 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...