Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
28 okuma
sedax1 Rüya kategorisinde Karabasan (881 puan)  
Evdeyim kendi yatağımda uzanıyorum. Yanımda annem ve anneannem var, anneannemin elinde iki tane ayrı ayrı bir avuç saç var. Nasıl anlatacağımı bilmiyorum saç dağılmıyordu "c harfi gibi duruyordu güzeldi aslında. Biri; mor, koyu kahve ve kırmızı karışımı bir saçtı tel tel boyalıydı öyle. Diğeri ise sadece koyu kahveydi ben koyu kahve olan saçı seçiyorum ve o saçın sevdiğim insanın saçı olduğunu düşünüyorum. Sonra 10 liram vardı arkamda hemen ünite vardı oraya koydum. Sonra bir kadın geldi ve ben ona seçtiğim saçı söylüyorum gösteriyorum ve parayı vericem kadına ama para yerinde yoktu. Para yerine kimlik gibi şeyler vardı, parayı arıyorum ama bulamıyorum kadın da bir şey olmaz sorun değil diyordu ama ben yinede parayı arıyordum. Sonra kadın birden gitti annemlerde kadını geçirmeye gitti, bende yanlarına gittim kapı açıktı karşımda yanlış hatırlamıyorsam teyzem ve yengem vardı herkes kadına iyi günler dedi kadın merdivenin bir aşağısına inmişti annem bana sende iyi günler de dedi bende kadına iyi günler dedim ama kadın orda yoktu ama duyduğunu düşünüyorum. Sonra içeri giriyoruz annemle. Annem hemen dedene haber vereyim ne yapacaz konuşalım diyordu baya mutluydu. Bende mutluydum ama çok utanıyordum ve içimden de ben şimdi evlenmem önce okul falan diyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (147k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum

saç düşünce fikir yeni bir seçim yenilik plan ve planı gerçeğe geçirme gibi eylemlerin simgesi oluyor genelde, ve siz rüyada  boyalı olanı seçmemişsiniz , doğal olanı seçmişsiniz karışım olmayanı ve bu gerçek yaşamınıza şu şekilde yansıya bilir orijinal fikirlere önem vermek , yapay olandan uzak durup herkesin yaptığını yapmaya değil de aksine sizi mutlu edecek şeyleri yapmaya başlaya bilirsiniz.

para ve parayı koyduğunuz yerde bulamamak zihninizde ve gerçek yaşamınızda kafa karışıklığı  yaşıyor olabilirsiniz , çevresel etkilerin de baskısı sonucu neye karar vereceğiniz konusunda zorluk yaşıyor olabilirsiniz ve parayı koyduğunuz yerde bulamamak karşınıza çıkan engelleri temsil ede bilir .

benim şaşırdığım konu rüyanda bir gariplik var saçın sevdiğin kişininmiş ve senin o şekilde düşünmen ,rüyanın sonunda okulu düşünüp evlenmem diyerek mutlu olman ama rüyanın sana zihinsel bir mesajı var yapay olanı seçme bu duygular olarak da hayaller olarak da geçerli boya saçın gerçek renginden başka renge dönüşmesi bu yüzden gerçek hayatta düşündüğün adapta olduğun konuyu gözden geçir bana kalsa aşk ile ilgili değil ,aşktan başka problemler var sanki para kaybı gibi yani sana sunulan iki şey var hayallerin ve mutluluk , birde gerçek yaşantı ve engeller sen gerçek yaşantıyı seçip hayallerde yaşıyor gibisin ama gerçek yaşantındaki planları devreye sokmak ve hayallerindeki mutluluğu elde de edebilmek için uyanmalısın sen orjinli seçiyorsun ve önüne orijinal gerçek bir engel çıkıyor ama sen şimdi evlenemem diyorsun hem kafa karışıklığı hem de seçimlerinde daha oturmamış düşünceler var sanki , hala ne yapacağın konusunda kafa karışıklığının yansıması olabilir rüyan ama rüyanın genel analizini bu şekilde değerlendiriyorum hayrolsun rüyan .
sedax1 Karabasan (881 puan)  
teşekkür ederim evet başka problemlerde var ama fazla dışarıya yansıtmıyorum
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (147k puan)  
bunun verdiği stresle ikilik olabilir yani dışınız renkli saçlar gibi hani bir rol modeli var yapay ama herkesin bildiği siz rol yapmak gibi bir diğerinde gerçek orijinal bir kimlik olabilir bunun arasında yaşadığınız duygular size rüyada böyle sembollerle karşınıza çıkması olası .

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 24 okuma
sedax1 18 Ekim 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Karabasan (881 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 43 okuma
Nutella 7 Mart 2020 Rüya kategorisinde Nutella Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
Aries_libra_ 22 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (181k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 113 okuma
+3 oy
1 yorum 30 okuma
yirmiyedi 5 Şubat Rüya kategorisinde yirmiyedi Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 33 okuma
ruyacıı 8 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Karabasan (825 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 46 okuma
23 Şubat 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+7 oy
3 yorum 170 okuma
Hope 3 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Hope Karabasan (946 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 266 okuma
Mila 28 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Mila Karabasan (846 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...