Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+4 oy
53 okuma
Yaren1989 Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (21.4k puan)  
Rüyamda 6 yıl önceki iş yerimde çalışıyormuşum.  Sanki iş yeri bizim köydeymiş de, karşı tepedekilerle kavgalıymışız ve o tepede neyimiz var neyimiz yoksa kendi tarafımıza taşımak için gitmişiz. Eski iş yerimde kadın müdürüm vardı onunla birlikte gitmişiz. Gündüzdü. Tarihi eserler ve eski mezarlar varmış onları taşıyacakmışız. O tepeyi bi an gördüm sonra hemen iş yerimin gerçek yerinde gördüm kendimi. Akşam olmuş. O İş yerinin büyük bahçesi vardı önünde de büyükçe bir arsa vardı gerçekte. Rüyamda o bahçenin içinde toprak olan yerlerinde ve dışındaki arsanın her yerinde eski mezarlar vardı oraya taşımışız hepsini. Mezarların taşları da çok eskiydi isim var mı yok mu görmedim ama yoktu sanki, 1000 yıllık veya daha uzun mezarlar gibiydi çoktu ama bi sürü her yer mezar olmuş. Son cenazeyi toprağı kazıp defnederlerken yaklaştım sadece iskeletti toprağın rengini almış. Onu da kapattılar. Sonra 7-8 tane hepsi siyah takım elbiseli adamlar geldi bişey için kavga etmeye gelmişler bahçede ben ve bikaç erkek çalışan vardı. Korktular. Gerçekte öyle kişiler çalışmıyordu orda. Tk elbiselilerden birini yanıma çağırıp biraz konuştum diğerleri de erkek çalışanların yanındaydı. Yanımdaki adamı konuşup ikna ettim barışıp gittiler. Sonra gündüz olmuş iş yerindekilerle bi dağa tırmanıyorduk. Dağın taşları renkli renkliydi açık sarı kırmızı beyaz. Çok yüksekteydik hepimiz dağa yapışmış yukarı tırmanıyoduk çok dikti. Büyükçe bir kayanın üstünde eski zamanlarda erkeklerin girdiği ipli terlik giymiş esmer bir ayak resmi gördük. Resmin devamı vardı kaya büyüktü ama otlardan ve diğer taşlardan üzeri kapanmıştı. Az ilerden tırmanan biri de bi mağarada konteynır bulduğunu söyledi. Dağdaki mağaraya girmişiz büyük bi mağazaraydı içinde kapısı kilitli bi konteynır vardı. Yanımdaki biri dedi ki, bulan kişiyi şeytan kandırmış kapının kilidini açtırmış şimdi bittik dedi. Niye dedim, konteynırın içinde insanlara saldıracak insana benzeyen yaratıklar var, kapının kilidini açmış ama zamanını bekledikleri için çıkmıyolar az bi zaman var dedi. Konteynırdan hiç ses gelmiyodu. Hepimiz konteynırın karşısında oturmuş kara kara düşünüyoduk. Eyvah dedim bittik. İş yerinden biri arayıp çağırdı beni o sırada. Birden dağdan inmiş yolda koşuyor buldum kendimi. Benimle beraber çalışan bir kadında oraya foğru koşuyordu. Yolun kenarlarında ağaçlar ve dağlar vardı. Öyle bi koşuyodum ki bi araba hızındaydı heralde. İş yerine vardıktan sonra uyandım.
Ruyadede Rüya Bilgesi (177k puan)  
Baştan dağ içinde ki mağaraya kadar Tekasür suresinin bütünü dağ içinde konteynır bulunan yere kadar Enbiya 93-97 arası,dağdan inip koşma sahnesi ise Kehf 94-97 arası meallerine istinaden sanırım.Bu dediklerimi bir okuyun üstüne düşünelim.Bu üçlü anlamı tek bir kurguda birleştirmek gerekiyor.İlk kısım miras ve iki tarafın üstünlük iddiası ile diğer kısımlar bundan dolayı fitne çıkması ile son kısım ise sizin bu durumlara neden olanlar ile aranıza set koymanızdan dolayı sanırım.
Yaren1989 Rüya Yorumcusu (21.4k puan)  
Okudum dediğiniz ayetlerin mealini benzerlik var hakikaten, konteynırın içindeki sesi çıkmayanlar hakkında sbh uyanınca benimde aklım yecüc mecüce gitti. Yalnız çok mezar vardı demiştim ya o eski mezarlar etrafımda olunca ciddi ciddi kendimi güvende hissettim normalde korkmam lazımdı ama bi rahatlama vardı bende huzur vardı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Ruyaydgr Karabasan (800 puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Gerçekten çok çok enteresan bir rüya
Okurken bile etkilendim bana da benzer bir rüya yi hatırlattı umarım detaylı bir yoruma kavuşmuşsundur :)
Yaren1989 Rüya Yorumcusu (21.4k puan)  
Teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 75 okuma
tln125 1 Eylül 2019 Rüya kategorisinde tln125 Karabasan (800 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 44 okuma
Rossess 13 Ocak Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (9.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 38 okuma
danpungdila 18 Mart 2020 Rüya kategorisinde danpungdila Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 52 okuma
asiya 17 Şubat 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.2k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 59 okuma
asiya 29 Haziran 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.2k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 61 okuma
Yaren1989 25 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Yorumcusu (21.4k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 34 okuma
Yaren1989 26 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Yorumcusu (21.4k puan)   yazdı
0 oy
1 yorum 26 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 22 Ocak Rüya kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)   yazdı
+18 oy
5 yorum 64 okuma
Yaren1989 11 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Yorumcusu (21.4k puan)   yazdı
+16 oy
4 yorum 61 okuma
Adams 27 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Adams Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 40 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...