Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde
Ortamı ve oraya nasıl geldiğimi hatırlamıyorum fakat bir fülüt vardı. Ben onu her çaldığımda ölümden dönen kedim çıldırıyordu çünkü flütten havlama sesleri çıkıyordu. Öyle bir şey olmamasına rağmen kedim eskiden flütten hoşlanırmış ve bende o sebepten çalıyordum. İkinci veya üçüncü kere çaldığımda kedim bu sefer bana saldırmak için koşmaya başladı, aramızda mesafe vardı. O sıradaki atmosferi hatırlıyorum. Bol bol yeşillik ve temiz hava vardı ayrıca gündüz vaktiydi hava da güneşliydi. Koşmaya başladım aniden evimdeydim ve daha önce görmediğim birinden yardim istiyordum. O kişi bir erkekti ve kardeşimin odasındaydı. Bir kaç kere ona seslendim. En son sinirle çıktı ve kedimin bana saldırmaya çalıştığını fark ettiğinde üstüne atladı. Boğuştular ama garip olansa kedimin kavga sırasında insana dönüşmesiyidi. Bir şekilde durdular ve insan olan kedim bana döndü. Elinde adını ve daha önce görmediğim şu bataklıktaki çiçeklere benzeyen pembe mor karışımı olan çiçeği elinde tutarak, 'öpücük alamadım ama bir gülücük aldım, o yüzden onu sana geri veriyorum' dedi. Suratında bir gülümseme vardı. Rüyam bu sözle sona erdi. Ayrıca bu olaydan birkaç hafta önce de kedimle ve geri gelişi hakkında bir rüya görmüştüm. Umarim bir şeyler çıkar çünkü bu durum benim beynimi meşgul ediyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 40 okuma
25 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Yağmur yazdı
+6 oy
3 yorum 21 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Mgka71 Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
+2 oy
1 yorum 42 okuma
19 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (42.1k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+1 oy
0 yorum 20 okuma
24 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Nur yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...