Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde
Eski sevgilim okula geliyor ben doğum günü süprizi yapmıştım o gelmedi hediyesinide almadı görüyorum yanina gidiyorum hediyesini veriyorum almıyor yere düşüyor yer den aliyorum kaçıyor bende peşinden koşuyorum niye kaçıyorsun diyorum cevap vermiyor koşmaya devam ediyor bende koşmaya devam ediyorum  en son duruyoruz ama durduğumuz yer mezarlık mezarlığın başında ağlamaya başlıyor ben aliyorum omuzuma yaslıyorum sonra bana sariliyorum sıkı sıkı ama sonra bende ağlamaya başlıyorum sonra hediyesini veriyorum alip gidiyor arkadaşlarima anlatiyorum olanlari

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 24 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
11 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 64 okuma
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
1 yorum 12 okuma
9 Mart Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...