Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda olen annem çok sağlıklıydı iyiydi .
Kayinvalidem bizdeydi 3 çeşit yemek yapmışım kaynanam beni beni azarlıyordu sonra çarpıntım tuttu bak diyorum kaynanama kalbim nasıl çarpıyor onun elini kalbime tutup dinletiyorum daha sonra ölen kayınbabam yatakta yatıyor ama iyi beyaz kıyafetler giydiriyorum ona (buarada kayınbabam dayım olur) rüyamın anlamı nedir acaba?

1 yorum

0 oy
önce Rüyakar (1.4k puan)
kayınvalidenin seni azarlamasına üzülüp sana iyi gözükmek istemiştir. hani o yaşlı sen onun kusuruna bakma der gibi. kalbini ferah tut oda bende seni seviyorum demek istemişte olabilir. belki de o çarpıntı sen yanına geldiğinde onu farket diye olan birşeydir ;)

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 11 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
15 Aralık 2018 Rüya kategorisinde eda yazdı
+3 oy
0 yorum 12 okuma
2 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Tuğba Rüyazede (130 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 62 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 4 okuma
14 saat önce Rüya kategorisinde Berfin yazdı
0 oy
1 yorum 34 okuma
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+3 oy
1 yorum 69 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Eda yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...