Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (130 puan)
Merhaba  bu rüyayı gece gördüm ve sabah 4 gibi uyandm rüyamda tanımadıgım bi kadın gördüm ama Azrail Aleyhisselammış ama bana kadın olarak gözüküyormuş yanımda sadece abımın eşi yani yengem var ben soruyorum benimi almaya geldin diye oda konusmuyor sadece evet dercesine kafasını sallıyor sonra bizim tırnaklarımızda oje varmış gercektete var ve bize kaynar su söküo sırtımıza ve oarmaklarımıza biz kaçıoz sonra tekrar birleşioz ve ben dıorumki  ozaman ben ojemı çıkarayım dus alıp abdest alayım oda bana yine konusmadan 5 parmaklarıyla 45 rakamı söledi ama 45 dakıkamı günmü aymı yılmı bilmıorum sonra bi siyah köpek geldi ve ben devamını göremeden korkuyla uyandım bana rüyamı yorumlarmısınız

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (46.1k puan)
Son zamanlar yaptığınız bir şey vicdanınızı rahatsız etmiş kendinizi kötü hissetmişsiniz. Bunun için biraz biliçaltınızı temizlemeniz gerekiyor ve kendinizi affetmeniz. Belki yaptığınız bir şeyi ahlak dışı gibi yorumlayan da olmuş olabilir bu da sizi rahatsız etmiş olabilir.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 10 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Deniz yazdı
+1 oy
0 yorum 21 okuma
2 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Slm yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+2 oy
1 yorum 11 okuma
17 Nisan Rüya kategorisinde Simtafa Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Dukan yazdı
0 oy
1 yorum 8 okuma
+1 oy
1 yorum 16 okuma
+1 oy
1 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
15 Ocak Rüya kategorisinde Yasin pak yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...