Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda köye gitmişim pek oraları hatırlamıyorum ama bir çocuk tarafından başka bir köye yönlendiriliyorum.  iş yerinden bir arkadaşım ben ve ilkokuldan arkadaşım ile bir yerdeyiz ikisi de erkek . Fırın gibi bir yer var ama bir sürü büyü yapılmış bebek var onların çürümüş bedenleri var. Oranın içerisine giriyoruz ama bir anda evin içinde oluyorum bir anda evin dışında  oluyorum. İş arkadaşım beni fırına sokuyor ama fırın alev almış  bana kül at diyor ben içeri giriyorum oda peşimde ama sonra içeriden bana sesleniyor bir bakıyorum yanımdaki fırının kapısını kapatıyor ben içerideyim alev baya parlıyor bende yere atlıyorum çok yüksek bir yerden,  ayağım burkuluyor. Annemi görüyorum bir evin içinde bir sürü insan var ama sesimi
doyuramıyorum sonra uyandım. Gökyüzü açık bir renge bürünüyordu sonra. Yakın zamanda erkek arkadaşımla sözlenmeyi düşünüyoruz aileler tanışacak bununla bir ilgisi var mıdır beynim çok mu yoruldu acaba?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 17 okuma
26 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Şükriye yazdı
0 oy
1 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 14 okuma
+3 oy
2 yorum 22 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Svdamm Karabasan (-34 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
+1 oy
0 yorum 28 okuma
16 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Şeyma yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
23 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Selen yazdı
+5 oy
1 yorum 42 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 29 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 37 okuma
28 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...