Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda, benim olduğunu düşünmediğim bir evdeyim ama orada kalıyorum yeni taşınmış olabiliriz.Kızkardeşim yanımda.Onunla beraber sohbet ederken karşı komşunun camının önüne bağlanmış bir kadın görüyorum.Dövülüp hırpalanmış epey. İçimi bir korku salıyor.Kardeşime de söylüyorum. O da görünce korkuyor ama ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Polis çağırmalıyız diyorum fakat kardeşim bence bunu yapmamaları gerektiğini söyleyen bir not yazalım  gizlice kapılarının önüne koyalım olayı büyütmeyelim diyor.Öyle yapıyoruz.Büyük bir hata yapıyoruz kardeşim daha önce üzerinde adı yazan bir kağıdı kullanıyor notu yazarken.gönderiyoruz tabi bizim yazdığımızı anlayıp bir sürü tanımadığımız yaşlı ve genç kadınlar doluşuyor eve. Kardeşime kızıyorum ama kadınlar dert yanmaya gelmiş o bağlı olan kadın hakkında.O bize şöyle kötülükler yaptı böyle hatalar etti vb. İnanmıyorum ama inanmış gibi yapıyorum.Mahallenin bir de delisi var  bu bağlı kıza herkes göz yumarken o yardım etmeye çalışıyor gizlice ve sonunda bu kızı kurtarıyor ama deliyi bir daha göremiyoruz ve kız gizlice bizim eve geliyor. Bağlı olan kız, benim uzun süre evvel irtibatı kopardığım  çok eski bir arkadaşım çıkıyor.Neden onu bağladıklarını soruyorum.Bir de onu kaçarken gören oldu mu diye de merak ediyorum."Bana iftira atıp kaçırdılar yaptıklarını haklı gösterip bana her gün işkence yaptılar.Oysa ben onlara yemek bile ısmarladım diyor." Dediklerine tam bir anlam veremiyorum çünkü bu kız çok akıllı kimseye böylesine kanmayacak biriydi diye düşünüyorum.İçimi büyük bir huzursuzluk kaplıyor tam ağzımı açıp onu rahatlatacak bir iki laf edecekken uyanıyorum Rüya bitiyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 1 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+1 oy
1 yorum 15 okuma
+1 oy
1 yorum 12 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Mrv yazdı
+1 oy
1 yorum 22 okuma
+1 oy
1 yorum 16 okuma
+1 oy
1 yorum 32 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...