Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyada ormanlık alanda yokuş aşağı asfalt bir yolda yürüyorum. Yanımdan tanıdığım ama çıkaramadıgim 50 60 yaşlarında biyikli sapsarı kivircik ve uzun sacli bir abi geçiyor hızla. Gecerken tebessum ederek kafa selami veriyor.ilerdede yolun soLunda bir göçük var .uyarmak istiyorum ama geç kalıyorum. Su, dar ama derince bir yarık açmış aşağı kadar.bu abi yariktan düşüyor Eyvah  abi dikkat  diyorum ama adamın yaralanmasına beklerken o yarık seviyesinde hiç bir yere carpmadan manevralar yaparak uçuyor. Yarıgin yarısına gelince uyandım. Yorumlarınız için şimdiden tesekkurler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 11 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde Ozgur yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
30 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
19 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Tugce yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
17 Haziran 2018 Rüya kategorisinde leula yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 40 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
23 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Rahime yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...