Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
32 okuma
Rossess önce Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (20.5k puan)  
Rüyamda bir evin bahçesindeydim, bahçede mezar vardı. Üzerinde yeşil bitkiler çıkmıştı ama mezar bakımlıydı. Ev ve mezar Şeyh Yusuf Efendi'ye aitmiş. Mezarın yanından geçtim evin kapısına doğru ilerledim, ilerlerken ayaklarım ıslanmasın diye falan bir sebepten ötürü oyalanıyordum. Kapının önündeki 3-4 basamaklı merdivenin önünde durdum. İçerden 40'lı yaşlardan bir adam çıktı ve "Kaçma, buraya gel!" dedi. Basamakları hızla tırmandım, karşısına dikildim. "Yakalandın, yakaladı seni." dedi, başımdan aşağı bir kova su döktü.  Karışık duygular içersindeydim. "Ben henüz  kaçtığımı bilmezken o nasıl anladı?" dedim, duygulandım ağlamaya başladım. İçeri giremeden, onu göremeden uyandım.
nurguladamci önce Rüyazede (500 puan)  
Tahminimce korkularınızdan kaçmaya çalışıyorsunuz ama bir noktada onlardan kaçamayıp esiri altında oluyorsunuz.
Rossess önce Rüya Yorumcusu (20.5k puan)  
Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ önce Rüya Bilgesi (125k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum

ev  , mezar , bahçe , mezar da yeşil bitkiler olması ( bakımlı olması ) ve mezarın şeyh  Yusuf'a ait olması  bu kısım için yorumum şu şekilde olur , hayattan vazgeçiş hali mevcut , ama umudun hala olduğu ümit kestiğin konularda aslında gerçeklik payı var yani zamanı gelmemiş , ama bu rüya halinde zamanın yakın olduğuna , ümidini kestiğin her konuda tekrardan ümitlerin yeşerecek , hayata dair yada iş ile ilgili yada özel hayatında manevi bir durumla alakalı bir vazgeçiş varsa bu olmaz dediğin , ben başaramam dediğin her ne varsa bu konu hakkında sana ipucu veriyor olabilir denemelisin vazgeçmemelisin umut var ,

rüyanın diğer kısmı manevi bir ikaz , bu aralar yaptığın her şeye dikkat etmelisin  ,  merdivenler yaklaştığını göstertiyor ya da önceden yaptığın yanlışlar ve hatalar içinde olabilir , bir af dilinmesi gerekli olabilir .bir kova su aynı şekilde ikaz uyandırma kendine getirme temizleme seni aslında canını yakmadan uyaran ikaz eden bir güç var meydanda , bu da yaptığın işleri düşünceleri atacağın adımlara iyi bak gözden geçir dine uygun olmayan , kültürümüze yakışmayan, harama yakın işlerden duygulardan kaçın rüyanın simgelerini ancak bu şekilde yorumlaya biliyorum , panik halinde kaçış ve yakalanış var sebebi belli değil , ama aslında belli mezarın sahibinden , dahaca yapmadığın bir hata yüzünden uyarılıyor olabilirsin .  

kaçma buraya gel denmesi , bir hatan karşısında yakalanma hali olabilir , yakalandın yakala dı seni , aldığın yanlış bir karar olacak olabilir , ve çevren bu karar için seni ikazda bulunacak olabilir ama bu ikaz uyarılar karar vermeni zorlayacak panik haline kapılacak olabilirsin , çevrenin de düşünmesi senin kararsızzlığın , epey rol oynayacak olabilir ,
+2 oy
Rossess önce Rüya Yorumcusu (20.5k puan)  
Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim.:) Evet bende bir ara vazgeçiş vardı, umudumu kestiğim zamanlar oldu. Burada farkında olmadan bir hata yaptığımı anladım, insan hiçbir zaman ümidini kaybetmemeli... Silkelenip kendime geldim, vazgeçiş halinden sıyrıldım ve yapmam gerekeni yaptım şimdi sonucu bekliyorum. Harama, yasaklara gelince kendimi olabildiğince sakınmaya çalışıyorum yine de yorumu dikkate alıp daha fazla tövbe etmeliyim, hareketlerime daha fazla dikkat etmeliyim.  Ben arınma için zikir çalışmalarına katıldım sık sık rüyalarımda su içinde görüyorum kendimi dediğiniz gibi temizlenme olabilir. Ayrıca özüme dönmek için dua ediyorum fakat korkarak dua ediyorum bu yolda hata yaparsam, yolumu şaşırırsam diye ruyam bunu kast ediyor olabilir mi?
Kâhin_SumiyAlaca_ önce Rüya Bilgesi (125k puan)  
Senin adına çok sevindim , rüyanda emin değilsin kendinden hala şüpe hali var korkma kaçma hali , belki biraz düşüncelerini değiştirmen gerekli bakış açını,  yani bir kuş sev bir şiir oku hayata dair bir fikir edin uğraş bul , Tabi bunları yaparken de zikrine devam et , kendini değiştirmeye düşüncelerinle başla kendimi seviyorum Yaradanın merhametine guveniyorum diyerek yola başla ruyan iyiye işaret biraz icindeki korku şüpe haline son vermeli galiba ic dünyana kapanip sorguluyorsun bunu yapma rüzgarın yönünü değiştir...
Rossess önce Rüya Yorumcusu (20.5k puan)  
Haklısın tavsiyelerini dikkate alacağım ve tekrar tekrar teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 33 okuma
danpungdila 18 Mart 2020 Rüya kategorisinde danpungdila Karabasan (475 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
edasay 9 Aralık 2019 Rüya kategorisinde edasay Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 24 okuma
mystique 8 Ocak Rüya kategorisinde mystique Karabasan (486 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
Yaren1989 11 saat önce Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (80.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 48 okuma
asiya 17 Şubat 2020 Rüya kategorisinde asiya Uzman Yorumcu (29.3k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 64 okuma
Rossess 21 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Yorumcusu (20.5k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 66 okuma
Lacivert 8 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Lacivert Rüya Yorumcusu (16.6k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 35 okuma
30 Kasım 2018 Rüya kategorisinde emre   3 15 18 yazdı
+7 oy
1 yorum 79 okuma
Aries_libra_ 30 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (167k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
lavinia7 6 Aralık 2020 Rüya kategorisinde lavinia7 Karabasan (65 puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 371 okuma
Karga 11 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (702k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 61 okuma
Şevval Su 28 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Şevval Su Karabasan (479 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...