Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
Spor salonundayiz öncelikle mavi minderlerden çok gördüm sevdiğim adamın ismi emrah görüşü usulü ile tanıştık birbirimizi çok sevdik ama ablasının kavgacılıgi yüzünden ayrıldık şimdi evleniyo bi yakınımdan öğrendim ki kızı seviyo gibi durmuyomus evlenmek için evleniyo yani neyse salondayız mavi minderler var küçük çocuklar var karete elbiselerini giymişler hep ben bunlara bisey dedim cocuklsra sonra çocuklarla kavga edilmeye başladı tanımadigim bir adam babam emrah yani sevdiğim insan ve ben ordaydik kaçtık biz ardından hemen kapkaranlık bir hava gördüm emrahlarin iş merkezinde çalışmaya başlıyorum üst mertebede bende şu bilgi var evlenene kadar burda kavga edip çıkarsam emrahida kaybederim bu şekilde hissediyorum bi kız var orda baktım çok ters bana çok zorluk çıkarak gibi duruyo kızı cagirdim assagi bana yardım ederse ona 850 lira vericegimi söylüyorum kızda kabul ediyo ama kızla konusrken yuruyus yapıyoruz kaldırımda hava bildiğiniz gece kimse yok dışarıda ve ben ona teklif ederken kimse görmesin diyorum yaşlı bi adam görüyo uzaklasiyoruz ondan öyle söylüyorum tekrar şirkete geri dönüyoruz sanki emrahin bi yakini bunu arastiriyo gibi bana sorular sordu nerdeydin falan ama bu kişiyi tanımıyorum emrahla konuşuyorum sonra yukarı çıkalım diyo yukardada spor salonu var anlattigim ben bunun kokusunu çok begeniyodum özlemişim falan diyo gülüyorum opuyo beni bu şekilde ilerisini gormedim öyle uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 58 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
16 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-90 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
26 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
20 Şubat Rüya kategorisinde Kamuran yazdı
0 oy
0 yorum 32 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
5 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
+3 oy
1 yorum 30 okuma
+3 oy
1 yorum 12 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde yorumcubilge Rüyakar (1.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...