Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
19 okuma
Hicaz Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (37.6k puan)  
Rüyamda evden çıkmak için hazırlanıyordum o sırada topladığım çöpleri kapının önüne koyuyorum içeriden alacağım birşey var diye içeri giriyorum geri döndüğümde çöp torbasının içinde erkek bir bebek olduğunu görüyorum ve henüz göbek bağı kesilmemiş. Gördüğüm bebek yeni doğmasına rağmen hiç üzeirnde kan yoktu tertemiz ve pırıl pırıl güçlü bir erkek bebekti. Zor nefes alıyor diye düşünüp hastaneye götürüp kontrollerini yaptırıyorum eve getiriyorum. Uzun zamandır yoğunlaşma yapmıyorum çok değişik rüyalar görüyordum ama nereden geldiğini anlamadığım birşeyi temsil ediyor.. Yorumlarınızı bekliyorum..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Bilgesi (127k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar sevgili okurum

Son cümleniz beni etkilediği için yorum yapmak istedim ,nereden geldiğini anlamadığım bir şeyi temsil ediyor demeniz aslında rüyayı özetliyor,  rüyanızın başlangıç mekanı ev , yani ev hanesinde içsel aleminizde de  bir takım olguların olduğunu bize izah ediyor , çöp toplamak , birikim yapıyorsun ama bu birikim gereksiz şeyleri biriktiriyorsunuz,  ev hanesinde içsel yaşamda derleme toparlama biriktirme ayrıştırma işlemleri başlamış ama siz farkında değilisiniz,  bedensel zihinsel yorgunluk , benliğinizi ertelemek , yani dünyevi sorunların yaratığı etkilerden iç dünyanızı erteleme durumu söz konusu haliyle zihin eviniz içsel değişikleri size haber vermek için bu sembollere gerek duymuş , yenilenmek seviye atlamak degil ayni seviyede sadece yenileneceksiniz, çöp toplamak hazırlamak bulunduğunuz durumu ,benliği sadece yenileyeceksin  fazlası ve zararlı olanı dışa atacaksınız kendinizi şartlara hazır hale getirmek için ön hazırlık gibi , farkında olmadan içinizdeki en degerli özünü yani onu çöplere katmayın öz saf düşünceleri simgeler , safliginizi yanlış güçlerin de etkisiyle zihninizden atmayın , bebek ve göbek bağı duran bebek birde erkek olması içsel bir kuvvetlilikten kaynaklı olabilir , dünyamızın bazen dişi enerjinin yanına erkek enerji gerekli dir bu biraz aslında yaşadığınız yenilenme kozmik enerjinin değişiminden kaynaklı bir rüya olabilir, ve içsel yenilenmenizde kaçırdığınız noktaları da göz önüne alıyor,  saflık yenilik temizlenme size tekrardan geri dönecek ama bu sefer enerjisel açıdan farklı olacak gibi duruyor göbek bağının da olmasi zamana vurgu yapıyor,  ya yakın ya cok uzak , bebek görmek yeni haberlerin de habercisidir ama ben rüyanızı genel olarak yenilenen enerjiye geçiş yapan ve o enerjiye ayak uydurmaya çalışan bir zihin ve bilinc altı olarak gördüm....
Hicaz Rüya Görüşmecisi (37.6k puan)  
çok kaliteli ve değerli bir yorum yaptığınız için teşekkür ederim.. Yorum o kadar açık ve pak ki üzerine hiçbir şey eklemek istemiyorum. Zaman ayırdığınız için de teşekkür ederim..
Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Bilgesi (127k puan)  
Rica ederim başka güzel bir rüyada görüşmek üzere.

İlgili rüyalar

+16 oy
2 yorum 52 okuma
+8 oy
1 yorum 41 okuma
Smia 29 Ocak 2020 Tabir kategorisinde Smia Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 325 okuma
OT 22 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT Rüyakar (5.0k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 58 okuma
Çeçen 7 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Çeçen Karabasan (438 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 55 okuma
Yulaf 4 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Karabasan (193 puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 59 okuma
26 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 66 238 yazdı
+5 oy
1 yorum 75 okuma
Esmatoy 24 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Esmatoy Karabasan (435 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 107 okuma
25 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir   16 66 238 yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
1 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misafir   16 66 238 yazdı
+7 oy
1 yorum 41 okuma
Güll1 17 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+7 oy
4 yorum 61 okuma
Medine_09 15 Ekim 2020 Tabir kategorisinde Medine_09 Karabasan (150 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 54 okuma
Aries_libra_ 28 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (168k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 38 okuma
alisa 3 Ekim 2019 Rüya kategorisinde alisa Karabasan (461 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...