Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda uzaktan akrabalarımız gelmiş selam vermek için yanlarına gittim orda tek tanıdığım hacca gidip dönmüş uzaktan bi akrabamdı ona selam verdim ve 3kişi daha vardı odada 3ü de genç yakışıklı çocuklar ilkine selam verdim 2.sine geldim ben yeni nişanlandım evlenicem başım bağlı gibisinden bişey söyledi ve onu öpmedim sonra 3.süne geçtim uzun boyluydu beni görünce ayağa kalktı ve sarıldık sarılırken de etrafımızdakilere belli etmeden kulağıma doğru “ben sana aşık oldum”dedi ve sonra onun yüzüne baktım mutlu olmuştum ama belli etmedim beline sarılmış bi şekilde dururken farkettim ki sanki boyu daha çok uzamış gibiydi o an içimden geçirdiğim sonunda mutlu olacağımdı. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim çünkü günlerce etkisinde kaldığım çok güzel bi rüyaydı şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
23 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
11 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde Anonim yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 19 okuma
28 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 20 okuma
+1 oy
0 yorum 51 okuma
+3 oy
1 yorum 5 okuma
23 saat önce Rüya kategorisinde laviii yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...