Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
7 okuma
Önay Akın önce Rüya kategorisinde Rüyakar (2.5k puan)  
Yarıyıl tatili olmuş. Çalıştığım köyden bir gençle beraber memleketime gitmişiz. Uçakla gittiğimizi bildiğim halde neden memleketime otobüsle geldiğimizi şimdi düşününce anlayamıyorum, rüya işte…
Memleketime girdiğimizde orada pazar kurulduğunu gördüm. “Bak, buralarda pazar kuruluyor, ne kadar da büyük!” diyorum. Şehrin garajında büyük bir giysi pazarının kurulduğunu da gördük.
Görev yerimden sabahleyin yola çıkmışız adeta. Gün içerisinde de memleketime ulaşmışız. Daha sonrasında da köyüme ulaşmışız. Oraya vardığımda da benimle beraber gelen o gencin artık yanımda olmadığını görüyorum. Kim bilir, nerelerde! Yorulmuşuz, bir kayanın üzerinde oturmuş, dinleniyormuşuz. Bir de baktım ki, yanımda bir kız öğrencimi gördüm yanı başımda. O nasıl oldu da bizimle beraber gelebildi, anlayamıyorum. Bileti, kimliği olmadan uçağa almazlardı ki… Onu da bir yana bırakalım, ailesi nasıl oldu da benim yanımda köyünden dışarı çıkmasına müsaade ettiler, neden memleketime gelinceye kadar olsun onun yanımızda olduğunun farkında bile değilim, vs. Anlamlandıramadığım pek çok şey, gene diyorum, rüya işte. O öğrencimi yanımda fark edince endişelendim, bu nasıl oldu, ailesi merak edecek, vs. diye. Derhal geri dönme, ailesine teslim etme kararı aldım. O bizimle gelen gencin nerelerde olduğunu bilmediğimden kendim olsun çocuğu geri götürmek istedim. Bir yandan da üç haftalık ailemin yanında olma sevincimin böyle kursağımda kalmasına üzülmüştüm. Bunun bir rüya olmasını temenni ettim. Ailemle daha da zaman geçirmek istiyordum çünkü.
“Kalk, kalk, nasıl oldu da sen bizimle buraya kadar geldin? Hemen geri dönüyoruz. Çabuk ol, kalk, kalk.” dediğimde, kızın yüz ifadesi değişti sinirlenir gibi, hırıltıyla karışık bir ses çıkarmaya başladı. Bu sesi her çıkarışında sesi daha kuvvetleniyordu. O zaman anladım ki, o insan değildi. Adeta benimle beraber gelen gencin de insan olmadığını anlamıştım o zaman. Kızın dış görünüşü de değişmeye başladı, görüntüsü de bulanıklaşmaya başladı. Korkarak uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 40 okuma
sevvallwq 27 Eylül 2020 Rüya kategorisinde sevvallwq Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+14 oy
1 yorum 29 okuma
Esrasu 29 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde Esrasu Karabasan (58 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
Duru 19 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Duru Karabasan (42 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 41 okuma
Gül 1 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Gül Karabasan (36 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 38 okuma
Yagmur2012 22 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (103 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 35 okuma
gulnare 10 Kasım 2019 Rüya kategorisinde gulnare Rüyazede (917 puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 668 okuma
Sobottasdiary 5 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Sobottasdiary Karabasan (346 puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 37 okuma
Zeyneb 30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Zeyneb Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 54 okuma
14 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Fatih   1 yazdı
+3 oy
1 yorum 38 okuma
17 Mart 2019 Rüya kategorisinde Mila   2 10 19 yazdı
+3 oy
2 yorum 84 okuma
25 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Uçan sandalye   yazdı
+2 oy
3 yorum 101 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (217k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 79 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (217k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...