Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (120 puan)
Gerçekte Eski sevgilim beni aldatmıştı fakat biz yine konuşmaya başlamıştık rüyamda eski sevgilim evime geliyordu ben uyandığımda odada görünce onu şaşırmıştım daha sonra yanına oturdum telefonu çaldı kim bu aç dedim bir kadın sesiydi ilişki yaşamayı teklif ediyordu sonra ben telefonu elime aldım kız kimsin diye sorunca erkek arkadaşımın ismini söyledim kızda eve geldi hesap sordum en son eski sevgilim barışmak için geldiği evimden kızın elini tutup bana laf sokarak çıktı bende kıza aynısını sanada yaşatıcak gibisinden şeyler söyledim anlamı nedir sizce. Baya değişik bir rüyaydı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 24 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
4 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Polat can yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
9 Mart Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
0 yorum 17 okuma
23 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Ömer yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
20 Nisan 2018 Rüya kategorisinde X yazdı
+5 oy
2 yorum 120 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...