Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+2 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben rüyamda bir evdeydim. Bu evin arka penceresinde ayakta duruyordum ve ev 1. Kat idi. Ben pencetedeyken bir anda deprem oldu. Kardeşim de evin içindeydi. Ben ona 'Oha deprem oluyor ve resmen görebiliyorum' dedim. Çünkü karşıda büyük bir binadaki saksı sallanıyordu evin sallandığını da hissedebiliyordum. Kardeşim abla gel hadi içeri gidelim diyordu ben de şoka girmiş gibi hala 'Sallanıyor görebiliyorum' diyordum. Ve hava kapalıydı. Sonra korka korka indim pencereden deprem devam etmiyordu ya da garip bi şekilde o evde deprem olmuyordu. Neyse ben indim ve evin diğer ucundaki pencereye gidiyorum ama bu pencereden bakıldığında dışarıda kar var. Öyle bir kar var ki sanki evin önünde koca bir dağ var ve kar kaplı. Ben o odaya pencereyi kapatmak için giriyorum ama pencereden baktığımda arkadaşım sevdiği çocuk karın üstünde battaniyesini çekmiş üstüne uyuyor. Tam evin dibinde. Bildiğiniz uyuyor. Ben de önce şaşırıyorum 'Oha diyorum Musa ne alaka burada niye uyuyor delirmiş mi?' ama hiçbir şey yapmıyorum gidip telefonumu alıyorum. Fotoğrafını çekip arkadaşıma atmak için. Telefonu alıp geliyorum, bir bakıyorum Musa gitmiş. Karın üstü bomboş ama hala kar var. Sonra bir anda musa eve giriyor. Camdan değil, kapıdan. Boy aynasının önüne geçiyor ve kendisine gülümseyerek bakıyor. Takım elbise gibi bir şey giymiş ve onu düzeltiyor gülümsüyor. Ben de hala onu fotoğraf çekip arkadaşıma atma derdindeyim. Beni tanımıyor ama ben yine de görünmemek için koltuğa yatıp battaniyeyi örtüyorum üstüme ve uyumuş gibi yapıyorum. Ama sanki zaten orda değilim ve o beni hiç görmüyor. Rüyamı uyanır uyanmaz arkadaşıma anlattım, uzun süredir konuşmuyorduk. Önce basit bir rüua sandım ve mutlu olur diye anlattım. Ancak Arkadaşım, Musa'nın aylardır haksız yere hapiste olduğunu söyleyince şoka girdim. Rüyamda hapiste olan birini karlar üstünde uyurken gördüm. Nedir bunun anlamı..?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 21 okuma
8 Haziran Rüya kategorisinde Mirac Rüyakar (2.5k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 16 okuma
1 Haziran Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+6 oy
0 yorum 13 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
28 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Chieftain yazdı
+3 oy
0 yorum 21 okuma
14 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Zeynep yazdı
+8 oy
1 yorum 23 okuma
16 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 25 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde hatun yazdı
+2 oy
1 yorum 87 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (2.9k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 41 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (2.9k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 50 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.6k yorum

6k düş-ünce

1.8k üye

80 Aktif
10 Üye ve 70 misafir
Bugün : 9826
Dün : 22794
Toplam : 9408176
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 253 e
  2. Karga - 194 e
  3. Rüya Tabircisi - 161 e
  4. Likya - 134 e
  5. Prenses789 - 130 e
  6. Adams - 86 e
  7. Eyja - 57 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...