Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
0 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben rüyamda bir evdeydim. Bu evin arka penceresinde ayakta duruyordum ve ev 1. Kat idi. Ben pencetedeyken bir anda deprem oldu. Kardeşim de evin içindeydi. Ben ona 'Oha deprem oluyor ve resmen görebiliyorum' dedim. Çünkü karşıda büyük bir binadaki saksı sallanıyordu evin sallandığını da hissedebiliyordum. Kardeşim abla gel hadi içeri gidelim diyordu ben de şoka girmiş gibi hala 'Sallanıyor görebiliyorum' diyordum. Ve hava kapalıydı. Sonra korka korka indim pencereden deprem devam etmiyordu ya da garip bi şekilde o evde deprem olmuyordu. Neyse ben indim ve evin diğer ucundaki pencereye gidiyorum ama bu pencereden bakıldığında dışarıda kar var. Öyle bir kar var ki sanki evin önünde koca bir dağ var ve kar kaplı. Ben o odaya pencereyi kapatmak için giriyorum ama pencereden baktığımda arkadaşım sevdiği çocuk karın üstünde battaniyesini çekmiş üstüne uyuyor. Tam evin dibinde. Bildiğiniz uyuyor. Ben de önce şaşırıyorum 'Oha diyorum Musa ne alaka burada niye uyuyor delirmiş mi?' ama hiçbir şey yapmıyorum gidip telefonumu alıyorum. Fotoğrafını çekip arkadaşıma atmak için. Telefonu alıp geliyorum, bir bakıyorum Musa gitmiş. Karın üstü bomboş ama hala kar var. Sonra bir anda musa eve giriyor. Camdan değil, kapıdan. Boy aynasının önüne geçiyor ve kendisine gülümseyerek bakıyor. Takım elbise gibi bir şey giymiş ve onu düzeltiyor gülümsüyor. Ben de hala onu fotoğraf çekip arkadaşıma atma derdindeyim. Beni tanımıyor ama ben yine de görünmemek için koltuğa yatıp battaniyeyi örtüyorum üstüme ve uyumuş gibi yapıyorum. Ama sanki zaten orda değilim ve o beni hiç görmüyor. Rüyamı uyanır uyanmaz arkadaşıma anlattım, uzun süredir konuşmuyorduk. Önce basit bir rüua sandım ve mutlu olur diye anlattım. Ancak Arkadaşım, Musa'nın aylardır haksız yere hapiste olduğunu söyleyince şoka girdim. Rüyamda hapiste olan birini karlar üstünde uyurken gördüm. Nedir bunun anlamı..?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 11 okuma
8 Haziran Rüya kategorisinde Mirac Rüyazede (542 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 13 okuma
1 Haziran Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+6 oy
0 yorum 5 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 15 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Chieftain yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
14 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Zeynep yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
16 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (16.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde hatun yazdı
+5 oy
0 yorum 35 okuma
+1 oy
1 yorum 19 okuma
28 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 80 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (35.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 32 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (35.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.1k yorum

2.4k düş-ünce

1.5k üye

54 Aktif
0 Üye ve 54 misafir
Bugün : 4083
Dün : 15044
Toplam : 8220123
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Likya - 103 e
  2. mustafaharputi - 79 e
  3. Karga - 73 e
  4. Simge - 43 e
  5. sonsuz - 29 e
  6. ahnet - 26 e
  7. Liz - 25 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...