Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda aile ortamında tanımadığım birkaç genç vardı oldukça kalabalıktı gözüm bi çocuğa takıldı uzun boylu dikkat çekiciydi ve çok beğendim yanına oturduğumda elimi istedi vermedim fakat yanına nasıl oturduğumu hatırlamıyorum elimi istediğinde fark ettim kasıtlı şekilde oraya geçmedim ardından mutfağa geçtim o sırada yanına çok güzel bir kız oturmuştu baktığımda kız onun elini istiyordu fakat o bana baktı göz göze geldik ve elini vermedi ardından ben balkona çıktım arkamdan geldi ve artık mutlu olmayı hak ediyorsun söz veriyorum seni çok mutlu edeceğim deyip sarıldı. Uzun zamandır platonik bi şeyler hissettiğim insan dışında birini görmüyordum rüyamda

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 14 okuma
0 oy
0 yorum 34 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
1 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
2 yorum 72 okuma
9 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 19 okuma
+3 oy
2 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Kardelenn yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...