Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
hiç tanıamdığım bir kızla evlenicekmişim biraz kısa boylu tatlı güzel bir kız yaşçamı küçük kısa boylumu anlamadım ama ben 19 yaşındayım,sonra ailelerimizi bi lokantaya felan getiriyoruz babam bir tanıdık görüyor o dışarda kalıyo kıza yol felan veriyorum ailelerimiz içiri girdikten sonra ama lakin babam hala dışarda 0sonra işte amsa ya felan geçiyoruz kız lavaboya gitmek istiyor işte lavaboya girme konusunda kararsız kalıyo bak işte kız lavobosu felan diyorum lakin içerde erkeklerde var ama tam karşımızdaki alvaboda bir bayan kapısı açık şekilde bevlediyor sonra evlenceğim kız vazgeçiyor bir ayna karşısına geçiyoruz ve aynadan birbiriize abkıyoruz kız diyorki sen bana ben sana bakıyorum diyor sonra utanıyo felan işte  ondan sonra rüya bitiyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 16 okuma
7 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Serhat yazdı
+2 oy
0 yorum 34 okuma
+1 oy
0 yorum 47 okuma
15 Aralık 2017 Tabir kategorisinde Serkan.28 yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
+3 oy
3 yorum 13 okuma
9 saat önce Rüya kategorisinde İlhan Küçükali yazdı
+4 oy
1 yorum 13 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 11 okuma
+5 oy
1 yorum 14 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...