Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba rüyamda evde aile ve bi kaç arkadaşımla oturup televizyon seyrediyorduk konuşuyorduk biraz öyle devam ettikten sonra ben bahçede siyah bir yılan gördüm anneannem vardı Yanımda hemen ben onu öldüreyim dedi ve biraz mücadele ettikten sonra yılanı öldürdü yılanın boyu çok uzun olduğu için uzatmasını istedim uzatırken derisi bacağımın kenarına değdi ve orası yanmaya başladı uyandığımda hala o yanmayı hissedebiliyordum. Yılaninceydi ama boyu 5-6 metreden baya uzundu çevreden bi kaç çocuk geldi. Çocukları uyardım çok bakmayın gece rüyanıza girer diye neyse bende yılanın fotoğrafını falan çektim sonra rüya sonlandı bu rüyadan sonrada 2 gün önce kendisiyle ayrıldığım kız arkadaşımı gördüm oda şöyleydi babamla beraber hiç bilmediğim bir yerde bişey arıyorduk o sırada o eski arkadasım geldi ben gerçek hayatta konuşmayı bıraktığım için işte rüyamdada onla konuşmuyordum hiç bakmıyordum bile ama o benle konuşmaya çalışıyordu tam o sırada rüya bitti. Acaba bu ilk gördüğüm rüyanın onunla bir ilgisi var mı ayrılmadan öncede konuşmaya başlamadan öncede bu kızı çoğu kez rüyamda görmüştüm yorumlarsanız çok sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (269k puan)
siyah yılan  şiddetli düşman ama sözüyle zarar verecek olan birisi bahçede olması akrabalardan olduğunu gösterir öldürmeniz size zarar vermesine engel olmanızdır. ikincirüya  ilk ile ilgili değil bilinçaltı

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 31 okuma
19 Haziran İstihare kategorisinde Hifam Rüyazede (6 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
+5 oy
1 yorum 26 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 26 okuma
21 Şubat Rüya kategorisinde Isimsiz yazdı
+3 oy
0 yorum 21 okuma
23 Haziran İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (269k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 22 okuma
18 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
10 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 29 okuma
15 Nisan 2018 Rüya kategorisinde bet yazdı
+4 oy
2 yorum 17 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde .Gülnar Rüyazede (32 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
12 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 12 okuma
14 Haziran İstihare kategorisinde Mlkkk Rüyazede (8 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

10.5k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

59 Aktif
1 Üye ve 58 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2737
Dün : 18521
Toplam : 10017870
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 374 e
  2. Mirac - 149 e
  3. seli - 52 e
  4. Prenses789 - 27 e
  5. Eyja - 24 e
  6. Likya - 21 e
  7. kuzgun - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...