Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba rüyamda evde aile ve bi kaç arkadaşımla oturup televizyon seyrediyorduk konuşuyorduk biraz öyle devam ettikten sonra ben bahçede siyah bir yılan gördüm anneannem vardı Yanımda hemen ben onu öldüreyim dedi ve biraz mücadele ettikten sonra yılanı öldürdü yılanın boyu çok uzun olduğu için uzatmasını istedim uzatırken derisi bacağımın kenarına değdi ve orası yanmaya başladı uyandığımda hala o yanmayı hissedebiliyordum. Yılaninceydi ama boyu 5-6 metreden baya uzundu çevreden bi kaç çocuk geldi. Çocukları uyardım çok bakmayın gece rüyanıza girer diye neyse bende yılanın fotoğrafını falan çektim sonra rüya sonlandı bu rüyadan sonrada 2 gün önce kendisiyle ayrıldığım kız arkadaşımı gördüm oda şöyleydi babamla beraber hiç bilmediğim bir yerde bişey arıyorduk o sırada o eski arkadasım geldi ben gerçek hayatta konuşmayı bıraktığım için işte rüyamdada onla konuşmuyordum hiç bakmıyordum bile ama o benle konuşmaya çalışıyordu tam o sırada rüya bitti. Acaba bu ilk gördüğüm rüyanın onunla bir ilgisi var mı ayrılmadan öncede konuşmaya başlamadan öncede bu kızı çoğu kez rüyamda görmüştüm yorumlarsanız çok sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
21 Şubat Rüya kategorisinde Isimsiz yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
18 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
10 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 28 okuma
15 Nisan 2018 Rüya kategorisinde bet yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
12 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 68 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Nazenin yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...