Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
23 okuma
Aysegul27 Rüya kategorisinde Karabasan (254 puan)  
Rüyamın başı karışıktı. Benim gerçek hayatta sevdiğim biri var ama o Beni tanımıyordur eminim. Biraz da tanınan biri. Rüyamda bana mesaj atıyordu bi fotosunu benim Instagram hesabıma atıyordu altına da lazım olur paylaşırsın  falan yazmış . Bende cevap veriyorum ordan bakınca fan hesabına mi benziyorum diye. Sonra konuşuyoruz biseyler yazıyor ama hatırlamıyorum bana diyorki konuşma tarzını sevdim falan bende bisey yazıyorum sonra babam sesleniyor telefonu bırakıyorum öyle uyandum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (171k puan)  
Merhaba :)
Gün boyunca o kişiyi düşünmeniz,sizi fark etmesini istemeniz,hayalleriniz, istekleriniz ve sosyal medya etkisi bu rüyanızın baş yapıtlarıdır. O yüzden bu rüyanız bilinç altıdır. Yani bu rüyanıza bir yorum yapıp olacakmış gibi göstermem doğru olmaz.
Sevgiler :)
+4 oy
kuzgun Astral Gezgini (108k puan)  
Rüyanın başı karışık olması yaşadığınız bir takım sorunlarlardan bunaldığınız anda karşınıza özlediğiniz bir durumun çıkması ve sizin kendi oluşunuzdan taviz vermeden de o duruma geçişinizi hissettirdi . Şöyle açıklamak isterim; burada platonik aşkınızın size mesaj atması beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilecek ufak sürprizler olabilir hayırlısı olsun rüyanın ....

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 52 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
+4 oy
1 yorum 35 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Melekk1 6 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Melekk1 Karabasan (373 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 50 okuma
+2 oy
1 yorum 36 okuma
+3 oy
3 yorum 86 okuma
+3 oy
0 yorum 35 okuma
+8 oy
1 yorum 53 okuma
dimit 12 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (10.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...