Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda babamın benden utandığını söylemesinden sonra uzaklara kaçıyordum. Çimenlerin üzerinde yürürüken yere düştüm ve bir süre orada yattıktan sonra kalkıp yürümeye başladım. Önüme gelen herkes beni itip kakıyor ve aşağılayacak şeyler yapıyordu. Sonunda deniz kıyısı restoranı gibi bir yere geliyordum. Orada edebiyat öğretmenimle karşılaşıyordum ailesiyle yemek yiyordu. Neden bu halde olduğumu sorarken masadaki bıçağı ondan istedim o da verdi. Bileğimi kesmeye başladığımda bir anda elimden alıp bana sarıldı. Biraz öyle bekledikten sonra "Ferhatın yerine senin için ben yapayım" diyip beni çamurlu suya itti. Kendi kendime oradan delice kahkahalarla çıktıktan sonra tanımadığım kalıplı bir adam bir baba edasıyla beni kucağına alıp onlara "Önce sarılıyorsunuz sonra itiyorsunuz kızı" diyerek beni oradan götürdü. Ailesiyle yaşadığı evine götürdü beni. Orada bana fazlasıyla iyi davranıldı. Kızlarıymışım gibi. Benden bir iki yaş büyük gibi gösteren bir oğulları vardı. Hiçbir zaman bir erkeğin bana davranmadığı gibi davranarak benimle yakın oldu. En son yanağını öptüğümü göğsüne kafamı yasladığımı ve uyandığımı hatırlıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 92 okuma
6 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
1 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 44 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
8 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Ertuğrul yılmaz yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
19 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Melike yazdı
0 oy
0 yorum 24 okuma
+2 oy
0 yorum 18 okuma
19 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 15 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Zoom yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Buse M. yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...