Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
82 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (181k puan)  
Merhaba :)
Rüyamın ilk kısmı çok karışık ve neler olduğunu tam hatırlamiyorum. Ama bu kısmı kaldı aklımda.
Rüyamda bizim arabadayız,ben arkada oturuyorum,4 kişiyiz ama diğerleri benim arkadaşlarım. Ben babamdan arabayı alıyorum sonra bir yere giderken arabayı bir arkadaşım sürüyor.Burda babamı da görmedim. Ben 2 kişiyi biliyorum diğerleri kim bilmiyorum. Hava güneşli,bir yere gidiyoruz ama hep beraber oturmak için felan. Daha sonra yolda hızlı gidiyoruz önümüzde mavi,güzel bir spor araba var. Ama araba ilerlemiyor. Süren kişi de daha çok hızlandı ve ben arkada kafamı koltuğa kapattım elimle başımı tuttum. İçimden babama ne derim kaza olursa diye düşünüyorum. Daha sonra çarpıcaz diye beklerken arabaya hiçbir şey olmuyor. Normalde o hızla arabanın önü pert olmalı ama biz çarpmadık. O mavi arabayla aramızda çok az bir mesafe kalmıştı. Arabaya da bize de hiçbir şey olmadı.
Yorumlarsanız çok sevinirim :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
babandan başlayalım koruyucu destek güven ve eril yanların gelişmesi ihtiyacı belki kendi imkanlarınla yapamadığın konularda baban yada birisinden alacağın güvenle hareket edebiliyorsunuz çoğul diyebiliriz arabadaki kişilerden ötürü. yalnız kendinle alakalı beklenti ve kontrolü başkasına bırakıyorsun ve her şey güzel görünürken o kişinin kontrolü kaybedeceğini hissediyorsun yada gerçekten biliyorsun belkide güvendiğin kişi birden kontrolünü kaybediyor. bence muhtemelen başkasına güvenemediğin bir duruma benziyor. kendin denetlemediğin bir konuda başkasına güvenmek başına iş açabilir.daha doğrusu o kişinin aceleci davranması seni korkutuyor belki aceleci olan birinden yana endişelerin var ve bu endişelerin sonuç olarak yersiz. öndeki araba başkasıdır ve yanındaki kişinin hem sana hem başkasına zarar vermsinden korkuyorsun. .muhtemelen arabanızı kullanan  kişinin fazla düşünmeden hareket etme özelliği var ama sonuç olarak kaygıların yersizdir. birincisi hayatınınakışını kendin kontrol etmelisin ikincisi araba bedene de işaret edeceğinden kendi bedenini sağlığını düşüncelerini daha iyi yönetmelisin kimseden etkilenmemelisin.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (181k puan)  
Peki bu kişiler tarafından görülen renkli ya da yıldızlı gibi tabir edilen rüyalar herkes tarafından görülebilir mi ?Uzayda yıldızların arasında gezmek gibi.
Ya da bu tür rüya görmüş birisi neden görür nedeni var mı ?
mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
düzenledi
Bu tarz ruyalara takilma bence uzay ve yildız ruyaları hayallerin çok yuksek tutulmasından kaynaklanabilir. Peygamberlerde ve maneviyatı cok yüksek kişilerde bu tur ruyalar mana bulur. Bizlerde ise daha standard olur. Ya yüksek hayallerle gorülür yada daha basit anlamda yorumlanır yildız peygamberler için siradan bir insanı ifade edebilir bizim icin ise cevremizdeki alim yada vali yönetici gibi anlamlar ifade edebilir. Hz yusufun ruyasında guneş babasıni yildizlar ise kardeşlerini gostermistir yani seviye olarak babası eş olsada kardeşleri alt seviyedir bizde ise tam tersi bizden bilgi yada makam olarak üst kişileri gösterir.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (181k puan)  
Yok ben böyle rüya görmedim duyunca da şaşırdım hiç daha önce bilgim yoktu merak ettim. Teşekkür ederim :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.6m puan)  
Rica ederim.

İlgili rüyalar

+17 oy
1 yorum 44 okuma
+11 oy
1 yorum 28 okuma
ozzleemmss 2 Eylül 2020 Rüya kategorisinde ozzleemmss Karabasan (801 puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 146 okuma
dimit 29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (904 puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 84 okuma
Sonsaglikbukucu 28 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sonsaglikbukucu Karabasan (804 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
saga 28 Aralık 2020 Tabir kategorisinde saga Karabasan (966 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 35 okuma
21 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+4 oy
2 yorum 64 okuma
Zeynel45 20 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Karabasan (909 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 51 okuma
+8 oy
1 yorum 64 okuma
Blackdead 5 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Blackdead Karabasan (816 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...