Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ya ben rüyamda öbür alemde olduğumu biliyordum ama bir evdeydim kendi evime benziyordu hiç bir ses duyamıyordum sağır olmuş gibi konuşamıyordum pencere açtığımda dışarıdaki yağmur damlalarının sesini duydum ondan sonra bir koltuğa oturdum gözlerimi kapadığım an tüm anılarım fotoğraflar halinde gözümün önünden geçti. Evde dolandım biraz tek tık sesi bile yoktu yeniden başka bir koltuğa oturdum sonra erkek arkadaşımla mesajlarımız geçti gözümün önünden özlediğimi hissettim sonra yeniden pencereyi açmaya yöneldim açtım ve dışarı çıktım bide şu koltukta otururken gözlerim kapalı ve ellerim havaya doğru dua eder pozisyondayım o şekilde onları gördüm. Ve dışarıda hafif hafif yağmur var ben yine ellerimi açmış dua ediyordum kimse yoktu ama korkmuyordum sanki Allah'ın beni koruduğunu hissediyordum ve her elimi duaya kaldırdığımda tüm yaşadığım güzel anılar geliyordu gözüme.

 Rüyadan uyandım ama bir anda kulağımda ki tıkaç çıkmış gibi oldum çok tuhaftı sesi hissettim ve istemsiz olarak dakikalarca ağladım şok oldum bu rüyaya lütfen ne anlama geldiğini yorumlar mısınız gerçekten çok tuhaf oldum ne düşünmeliyim?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 14 okuma
14 Mayıs Rüya kategorisinde BAYRAM ÖZASLAN yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
1 yorum 14 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde Salih yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 26 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
14 Nisan Bilgi kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 284 okuma
24 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.1k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
6 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
+5 oy
0 yorum 21 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...