Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
56 okuma
Ali kemal Rüya kategorisinde Karabasan (810 puan)  
Merhaba. Rüyamda askerdeymişim askeri bir gazinoda bir sürü asker karşımda yanımda komutan var askerlere bir şeyler anlatıyoruz. Toplantı sonrası çarşıya çıkmışım ailemide götürmüşüm askerlik yaptığım yere bir binaya giriyorum. Girişteki merdivenleri demir korkuluklarla kapatmışlar ama kenarından girmeyi başarıyorum içeri. İçeride 2 adam 1 kadın var. Adamlar çıplak, evin içinde bir odaya doğru ilerliyorum. Odanın içine tavandan aşağıya doğru asılmış tüller var. Tüllerin arasından geçip oğlumu buluyorum. Ona sımsıkı sarılıp öpüyor, içimden oğlumu bulmanın heyecanı ile derin bir oh çekiyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (172k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum

okuduğumda rüyanızı , biraz farklı bir rüya tecrübe ettiğinizi gördüm birlikte inceleyim sembolleri ; Rüyada asker olduğunuzu görmek şuan ki yaşamınızda ön planda bir konu veya durum var mıdır ,  ya da şuan ki hayat şartlarınızda , bunu da yaparsam güzel olur işte araba alsam daha iyi olur böyle gündemi meşgul eden ,hane içinde de herkesin sizin konuştuğun günlük bir durum var mı , eğer varsa onun yansımaları söz konusu olabilir , geleceğe yönelik bir plan hakkında , yada problemli bir konu var  hanede onun için bizlere mesaj veriyor gibi duruyor rüyanız asker olmanızı bu durumlara yoruyorum . ( asker mücadele , ilerleme , kendini savunma , koruma , zırh gibi kavramlara ev sahipliği yapar ).

askeri gazinoda ,askerle le birlikte bir şeyler anlatıyorsunuz u da demek oluyor ki kafanızı meşgul eden durum devam ediyor ,ve rüyada anlaşıldığı gibi olumlu durumlar olmuş ama karşınıza beklenmedik olumsuz durumlar çıkmış olabilir , ve bir süreci anlatıyor olumsuz durum eylem devam ediyor konuşuluyor ,gurup halinde , yani gerçek yaşantınızda konu devam ediyor olabilir fikir alışverişi devam ediyor olabilir .

içeride 2 adam bir kadın dan sonrasını şu şekilde yorumlayacağım , hesapsızca atıldığınız bir olaydan zararlı çıkacaksınız , bu günah da olabilir , eğer bir günahın bedelini ödemiyorsanız bu hayat şartlarında karşınıza çok farklı olaylarla çıka bilir ,hakkını yediğiniz kişilerden helallik alın, eğer hakkınız yendiyse size geri dönmesi çok yakın .Yalancı biri varsa yalanı ortaya çıkacak , zarara uğrayacaksınız ve bu zararda dostlarınız ön planda olabilir ,zarardan korunmak için ailenize geri döneceksiniz, yani ailenizle bir birleşme ve dayanışma olacak , hayatta yaptığınız bir olaydan ders alabilirsiniz .

tüller ve adamların çıplak olmasını biraz olumsuz değerlendirdim , bir mahkeme varsa sonucu yakın olabilir ,ama bir suç ,günah , ah alma söz konusu olabilir , bir kadına karşı çok pişmanlık duyuyorsanız  onunla konuşun ,asker kesin sonuç demektir karara gelmek yani mücadele verilmiş bazı konularda , bu mücadelenin sonucuna gelinmiş ,ama yaptığınız herşeyin karşılığını sizde misliyle alacaksınız ,eğer size karşı bir haksızlık yapıldıysa karşı tarafta çok zarara uğrayacak .

onun dışında rüya günlük problemlerin üstesinden gelmek için yoğun düşünüldüğünü ifade ediyor aklınızı kurcalayan bir problem sonuçlanacak ve siz iyiyi kötüyü ayırt edeceksiniz burada en sonda doğru olanı yapmak var , çocuğunuza sarılmak yanlıştan dönmek ve doğruyu yapmak .

rüyanız hayırlara vesile olsun sağlıkla ve sevgiyle kalın...

YAŞLI ÇOCUK (KOLEKSİYONCU)
Ali kemal Karabasan (810 puan)  
Çok isabetli ve detaylı yorumlamışsınız. çok teşekkür ederim
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (172k puan)  
Rica ederim .
+3 oy
saga Rüyakar (5.2k puan)  
Acaba bir sıkıntınız varda yardim mi alacaksınız.Bir olayın perdesi aralancak feraha ereceksiniz galiba.Ciplak gorulen kisiler kusurlu olan bir kac kisi var size hatalari olan ama sonunda fetaha cikacaksiniz..insallah.Ruya tabircisi degilim. Herseyi cenabi hak bilir okudugum  ve o anki hislerle,düşuncelerle yordumm.
Ali kemal Karabasan (810 puan)  
İnşallah. Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için

İlgili rüyalar

+4 oy
5 yorum 42 okuma
Aries_libra_ 11 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 42 okuma
Şevval Su 31 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Şevval Su Karabasan (805 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
Zeynel45 15 Mart 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 38 okuma
+2 oy
0 yorum 36 okuma
+2 oy
8 yorum 71 okuma
Mia 8 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Mia Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 67 okuma
Duru971 3 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Duru971 Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+4 oy
16 yorum 91 okuma
Şerzan 1 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Şerzan Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
bulent2626 17 Ekim 2019 Rüya kategorisinde bulent2626 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 61 okuma
morpheus 7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde morpheus Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 71 okuma
10 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+10 oy
1 yorum 62 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.9k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...