Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Akşam vakti ailemle beraber evdeyim. Abim gece gelmiyor ve biz uyuyoruz. Ben evde bir odada yerde yatıyorum ölü gibi. Sabah ailemi yemek yerken buluyorum. O sırada TV de bir film başlıyor. Bir kız ve erkek evlenmek istiyor fakat bunun için önce bir kadının ölmesi gerekiyor. Kadın değişik biri yerin altında yaşıyor.Erkeğin babası onu öldürüyor ve cenaze namazı kılınırken kadının karnı patlıyor alnında da bıçak var. Tam o sırada bir ses bir gürültü kopuyor biz ailemle el ele tutusuyoruz. Ve bir ses diyor ki sadece cumaları ibadet yapılmaz. Baya etkisinde kaldım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 22 okuma
+1 oy
2 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
17 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
19 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 8 okuma
+2 oy
1 yorum 18 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (100 puan) yazdı
–1 oy
0 yorum 8 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
9 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...