Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+4 oy
36 okuma
Duru Rüya kategorisinde Karabasan (800 puan)  
Merhaba rüyamda yeşillikler içinde bir tarladaydım etrafımda birçok insan varmış burası bir okulmuş ve öğrenciler hocaların etrafında çember oluşturarak taburelere oturuyorlar. Bende üniversiteden bir hocamın yanındayım ve sonra ara veriliyor ben de Bi dolanıp geliyorum ama bana tabure kalmamış. Başka öğrencilerin içine girip bakıyorum derken çok farklı yerlere gidiyorum tam kaybolduğumu düşünürken yanımda kuzenim oluyor ve beraber bir yokuşu aşıp dümdüz ve yemyeşil bir yere geliyoruz hemen ötede deniz başlıyor ufka doğru bakıyoruz deniz uçsuz bucaksız deniz köpürerek ayaklarımızın altına kadar geliyor hayran hayran bakıyoruz ve burası miraç biz miraca çıktık diyoruz sonra koşarak sınıfımızda gelip bir tabureye oturup herkese anlatıyorum herkes bana değişik Bi şekilde bakıp sen üç harflilerden korkuyordun unuttun demekki birden mutlu oldun diyorlar ve ben o an korkmaya başlayıp birinin elini sımsıkı tutup fatihayı okumaya başlıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Karga Rüya Bilgesi (768k puan)  
Miraç olarak değerlendirilebilir mi tartışılır ama benim fikrim rüyada astral seyahat yapabildiğiniz yönünde. Belki birileri ile ortak rüya görme ve rüyanızda bedeninizden ayrılma gibi yetenekleriniz olabilir. Bu açıdan değerlendirmelisiniz.

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 55 okuma
+2 oy
1 yorum 33 okuma
Kartallulu 20 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Kartallulu Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 69 okuma
Adams 1 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Adams Karabasan (963 puan)   yazdı
0 oy
1 yorum 58 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (9.3k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 60 okuma
NurNur 26 Eylül 2019 Rüya kategorisinde NurNur Karabasan (800 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 72 okuma
+4 oy
1 yorum 42 okuma
OT 15 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT Karabasan (800 puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 49 okuma
saga 3 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde saga Karabasan (916 puan)   yazdı
+18 oy
3 yorum 194 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...